Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Léčivá moc biblických symbolů

+9
Petr Štefek
Old.Stloukal
Vladislav Kulda
Benekhar
Nikola Tyrpak
Petr Sláma
Hvězdlický
Jirka z P. (queens)
Michal
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Michal 27/3/2007, 12:04

Léčivá moc biblických symbolů. Příběh Jana Šubrta - 3.část

"Následující část psychoterapeutického deníku popisuje překvapivou reakci starších a odbočky na zveřejnění mého příběhu. Tato reakce je vetkána do rámce mechanismu působení biblických symbolů, jehož pochopení mi pomáhá v léčbě jako pacientovi i v duchovním pokání."

Viz zde: http://www.straznavez.cz/Zkusenosti/subrt3.htm
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 27/3/2007, 14:14

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:52, celkově upraveno 2 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Hvězdlický 27/3/2007, 14:46

I když to může někdo pochopit jako návod k obsluze a něco se mu nepovede.

Dostal jsem od přítele "diamantovou vodu". Vyléčí údajně všechny nemoci, podporuje růst rostlin a z kulhavého psa, udělá hravé štěně.
Vyzkoušel, funguje na rostliny. Psovi to nepomáhá a mě také ne.

Dostal jsem radu, "musíš si představit svou nemoc a pokud možno, vzývej bohyni Ištaru, aby ti pomohla".

Připadá mi to jako ta používaná symbolika lva, hada atd člověkem..

S tím osobně nechci nic mít.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Petr Sláma 27/3/2007, 14:58

Dobrý den,
pan Šubrt je člověk nemocný životem. V minulosti to byl "sekerník" ve službách organizace a nyní má potřebu si léčit svoje traumata veřejně. To samo o sobě není nic, co by mne vadilo. To má každý - čas od času. Co mě však ´vadí´je to, že ovlivňuje ostatní tzv. zajímavými náměty. To, o čem se vyjadřuje, jsou témata veskrze problematická (myslím jako nauky SvJ), a pro toho, kdo jimi byl vyučován a prohlédl, již okrajová. Já osobně bych raději debatoval o základních lidských vlastnostech, protože jak je vidět i z mých vstupů do debat, to je to, co potřebují lidé dneška.
Tak někdy příště.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 27/3/2007, 15:04

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:52, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Hvězdlický 27/3/2007, 15:32

Ten duch, co se snaží u SJ, snaží se i u KC a jinde, ale ani tady nezahálí.
Má stejné zbraně, a jejich bohatý výběr, aby se dostal na kobylku každému. Jak je psáno.

Matouš 24:24 Neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Nikola Tyrpak 27/3/2007, 16:55

Příběh Jana Šubrta má v sobě obrovskou hloubku. To že bratr Šubrt našel odvahu takto veřejně vystoupit, může pomoci lidem s podobnými obtížemi. Lidem, kteří třeba ani nemusí být věřícími.
Tento příběh je hluboce pravdivý v tom, že člověk nemůže žít v rozporu sám se sebou. Je to přesně tak, jak řekl Ježíš: "Každé království rozdělené proti sobě, padne."
Tento lidský příběh dokazuje, že (Pravý) Bůh taví člověka v ohni zkoušek a zkouší pravost naší víry, když nás přetavuje v utrpeních a bolestech.
Přeji bratrovi Šubrtovi, aby vyšel ze svých osobních zkoušek vítězně, jako nová bytost přečištěná Bohem.
(1. Korinťanům 3:13)
...dílo každého vyjde najevo, neboť den je ukáže, protože bude zjeveno prostřednictvím ohně; a ohněm se prokáže, jakého druhu je dílo každého.“
Nikola Tyrpak
Nikola Tyrpak

Poeet p?íspivku : 133
vztah k organizaci : žádný, křesťan na volné noze.
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 17. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 27/3/2007, 17:11

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:52, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Benekhar 2/4/2007, 23:22

Nejsem si jista, jestli právě tento druh zacyklovaných sebereflexí nás neodvádějí od čistého vztahu k Bohu, po kterém snad všichni toužíme... Zažila jsem to sama na sobě, ale naštěstí mám skvělou přítelkyni, která mi dokázala včas otevřít oči... NEŘEŠME SE NEUSTÁLE!! Upíráme zrak na své já, na své ego, na to co cítíme... Nebylo by lepší prostě se přestat řešit a začít důvěřovat Bohu a soustředit se na něj? Prosit ho o svatého Ducha, aby nás vedl a aby nás z toho všeho finálně vyvedl?

Myslím si, že je naivní doufat, že něco v Organizaci změníme. Pokud není vedena Bohem, nic se nezmění. A současný stav bratrů mi naprosto jasně ukazuje, že nikdo se měnit nechce. Nikdo nechce slyšet pravdu. Každý "ví", že má pravdu. Není to dávno, co jsem ji měla taky Smile Takže pokud jedinec nebude opravdu CHTÍT, nikdy nic nezmění...protože systém je přece pohodlný. Dává nám pocit bezpečí a jistoty, tedy primární potřeby podle psychologie Cool

Přeji nám všem dost Božího požehnání. Neměňme svět, to přenechme Kristu, měňme jen sami sebe - to je taky šichta... Smile
Benekhar
Benekhar

Female Poeet p?íspivku : 7
vztah k organizaci : chce to čas rozhodnout se správně...
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 03. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Vladislav Kulda 3/4/2007, 11:34

Pro Benekhar!

Děkuji za názor, s kterým se celkem ztotožňuji. NSSJ se nezmění dokud to bude A.S., která na tom všem vydělává, je to řád podobný řádům, které se vyčlenily během historie z Katolické církve. Sice zůstaly součástí, ale každý se trochu změnil podle svého zaměření. Základem SJ je americká vývojová církevní polévka. Osadníci si do Ameriky dovezli spousta nových předsevzetí, co se týče svého duchovního pokroku. Většinou to byli protestanté, kteří hledali na novém území náboženskou svobodu, kterou v Evropě neměli. Během několika málo let vzniklo neuvěřitelné množství náboženských skupin. Svědkové Jehovovi, jako Badatelé bible, byli jen jednou z těchto velice snaživých skupin. Russel použil k organizaci nově vzniklého náboženského uskupení zednářské praktiky a také zednářské symboly /www.strasnavez.cz/. Celá organizace je obrovským kolosem, který díky svému postavení v USA, je si velice jistá svou neporazitelností. Jakákoliv změna by je mohla v tomto postavení ohrozit, proto pokud dochází v jejich nitru k nějakým změnám, jsou nenápadné, v podstatě bezvýznamné. Když bychom je porovnali s ostatními církvemi v USA, zjistili bychom, že ani ony neprocházejí výraznými změnami, jelikož současný stav věcí všem vyhovuje. Narozdíl ode všech ostatních, jsou SJ velice invazivním náboženstvím a proto, tam kde je pole neorané, mají několikaletý úspěch ve vzrůstu. Ovšem pouze do doby, než lidé prohlédnou jejich praktiky, pak nastává útlum, příkladem je nyní celá střední Evropa. Po velkém vzestupu a různých aférách je zde naprostý nezájem o toto náboženství, doprovázený velkou fluktuací. Dá se říci, že kolik nových přijde do organizace, tolik jich zase tuto církev opouští. Členům společenství se pak poskytne vysvětlení ve formě, že je to známka toho, že se blíží konec a tak jsou skalní členové udržováni v umělém klamu, že to tak má být. Proto jsou ve většině případů všichni v organizaci spokojeni a netouží po změnách, neboť jim je stále před oči předsouván obraz náramného úspěchu v díle. Tento klam je všechny uspává a tak setrvávají v představě, že je všechno v naprostém pořádku a není důvod nic na tom měnit. V této věci to není nic nového pod sluncem, taková letargie existovala v době Izraele, kněží vytvářeli v tomto národě pocit spokojenosti a tak většina národa jakoby spala, byla spokojena i když důvod ke zpokojenosti žádný nebyl. Koho tehdy povolával k zodpovědnosti JHVH? Krále a kněží, kteří dovedli národ do takového stavu, že se na opravdové, čisté uctívání Boha téměř zapomělo. V tomto stavu našel tento národ Ježíš a byl z toho velice nešťastný. Dnes je to podobné, ti co se nejvíce bijí v prsa, jsou od našeho Boha nejdále a stav víry je ještě horší než za doby Izraele.

2. Petrova 2,15/SNC/
Opustili správnou cestu a zbloudili jako Balám, syn Beorův, kterého ovládla představa, že by mohl získat peníze za vykonání nešlechetného činu.

Tak to je několik mých postřehů k otázce NSSJ v dnešních časech.
Dalo by se diskutovat nekonečně dlouho na toto téma, ale už na této diskuzi bylo podobných postřehů napsáno hodně, snad někdo nastíní ještě jiný myšlenkový krok.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Petr Sláma 4/4/2007, 16:14

Zeus! zdar a sílu,
kdo jsi?
Dle mého názoru ten, kdo naletěl. A nyní máš potřebu si dokazovat, že to nebylo tvojí vinou. Máš jiný názor? Jsem ochoten si tvé vysvětlení přečíst.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 4/4/2007, 16:22

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:53, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Petr Sláma 4/4/2007, 16:25

Pavel napsal:Tak to si taky počkám. Wink

Díky, kámo! Jseš můj! Uvidíme.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Old.Stloukal 5/4/2007, 13:45

Hvězdlický napsal:Ten duch, co se snaží u SJ, snaží se i u KC a jinde, ale ani tady nezahálí.
Má stejné zbraně, a jejich bohatý výběr, aby se dostal na kobylku každému. Jak je psáno.

Matouš 24:24 Neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné.

ANO JE TO TAK SVATOPLUKU A NÉ JINAK TO TI POTVRZUJI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.

BŮH S TEBOU

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Vladislav Kulda 5/4/2007, 14:50

Vážení a milí, přečtěte si laskavě mé starší příspěvky, kde vysvětluji své důvody, proč jsem odešel z organizace SJ. Takže, hledat, hledat, hledat. Nemíním se více o tom rozepisovat, jinak pokud jste četli knihu "Krize svědomí", tak se s ní plně ztotožňuji, mám podobné zkušenosti, které tam jsou popisovány. Čest práci soudruzi z NSSJ!


Naposledy upravil dne 12/4/2007, 15:20, celkově upraveno 1 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 5/4/2007, 14:57

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:53, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Vladislav Kulda 6/4/2007, 09:52

Pro Pavla!

Milý hochu, naletěl jsem v době, kdy člověk nemá o smyslu života ani páru. Od dětství jsem byl věřícím a můžu Ti říci, že na církvích mě štvalo, že něco jiného učily a jiného dělaly, to byla má pohnutka k tomu, že jsem uvěřil SJ. V době "bolševika" zde byli jedni z mála, kteří dokázali svou víru prosazovat navzdory tvrdému pronásledování. Mě to imponovalo, protože jsme jako rodina, byli vždy na druhé straně barikády, táta podepsal petici proti vstupu sovětskýc vojsk do ČSSR. Toto šlo se mnou celým mým dospíváním, je logické, že když se naskytla příležitost podpořit aktivně víru v Boha, tak jsem zvolil tu nejaktivnější možnost. Tehdy jsem byl o tom silně přesvědčen, že to je ta správná cesta, bohužel o zákulisí NSSJ jsem se dozvěděl, až když jsem byl "jejich", cesta ven mě pak trvala dost dlouho. Nepovažuji to však za strátu času, naučil jsem se hodně užitečných věcí, toho nelituji, ale nemohu spolupracovat ve společnosti, která tajným spůsobem podvádí své soukmenovce. Na to, aby člověk získal pro své rozhodnutí důkazy, potřebuje čas. U mě dozrál a o tom jsem již na diskuzi psal, v době, kdy špičky ve vedení pražské odbočky připustily, aby byl do organizace vyhlouben tunel ve formě podvodů s Tonátem a jeho kumpány. To ovšem nebylo vše, měl jsem spousta osobních zkušenosti a také ty přispěly k tomu, že jsme to vzdal. V této návaznosti v tom sehrály svou roli okolnosti, které se odehrály v mém soukromí, ale o tom jsem tu již psal a nemíním se k tomu již vracet. Doufám, že Ti tato má zpověď bude dostačující.

Pán s Tebou!


Naposledy upravil dne 17/2/2008, 07:21, celkově upraveno 3 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 6/4/2007, 10:09

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:54, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Vladislav Kulda 6/4/2007, 10:15

Pro Pavla!

Slovo soudruh znamená spolupracovník ve stejném směru zájmů, takže to byli soudruzi, jen to nikdo zatím neměl odvahu takto pojmenovat.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Hvězdlický 6/4/2007, 10:19

Jako kluk jsem dlouho do noci četl pod dekou staré dobrodružné příběhy.
Tam slovo "soudruh" ve smyslu kamarád, přítel, druh, společník, bylo běžně používané.
V době psaní těchto povídek ještě nebylo o nějaké KSĆ ani pára..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Petr Sláma 6/4/2007, 10:29

Nazdar soudruzi - Láďa + Hvězdlický !
No ... Láďo, ty jsi ještě poměrně mladý kluk, takže ti to občas ujede. Pan Hvězdlický, dle jeho vyjádření je již kmán, tak se mu asi stýská.
Takže, Láďo ahoj!
Soudruhu Hvězdlický, čest práci!

I když mě to nejde nějak z ´huby´.

Pavle, nedabatuj o těchto věcech, je to marné. Šetři síly.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 6/4/2007, 10:34

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:54, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Hvězdlický 6/4/2007, 10:35

Petře Slámo, nezlob se. ale vzpamatuj se.

Pokud dobře umíš číst (a asi ano, protože umíš i "písat") potom jsi asi přečetl, že se zmiňuji o slově "soudruh" které bylo používáno v době, kdy o nějaké straně ještě nabylo ani "ve hvězdách"..

Připomínáš mi pošetilou mládež, která huláká na ulicích, manifestuje a blbne do foroty a ve skutečnosti neví proč. Ale ti nahoře, co je k tomu vyhecovali, ti to ví a dobře použijí ve svůj prospěch-

Tak hochu sklapni..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 6/4/2007, 10:38

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:54, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Vladislav Kulda 6/4/2007, 10:42

Že by nám Péťa bral "marušku"? Někteří se tak někdy chovají podobně! Milý Péťo, mám sice teprve 50, ale prožil jsem toho moc, nikdo mi v životě zadarmo nic nedal, vše jsem si musel vydřít a názory, které mám, jsou nazory svobodného smýšlení, nech nám trochu té radosti, už jsem si vyzkoušel jak to chutná, když mi někdo organizuje život. To už nechci. Ahoj!


Naposledy upravil dne 6/4/2007, 14:48, celkově upraveno 1 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Léčivá moc biblických symbolů Empty Re: Léčivá moc biblických symbolů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru