Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ondřej Kadlec odchází z Betelu

+7
Jirka z P. (queens)
Arago
Vladislav Kulda
Dozorčí
Hvězdlický
scotty
Michal
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Michal 9/7/2007, 16:35

Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Jedna z nejvýraznějších postav historie svědků Jehovových v Českých zemích v posledních čtyřech desetiletích odchází z ústředí svědků v Praze. MUDr.Ondřej Kadlec, CSc. byl v nejužším vedení svědků od roku 1976 (s přestávkou v letech 1988-1991) až do odhalení propojení svědků Jehovových s případem „Berka“ v roce 2004. Ondřej Kadlec je také jedním z překladatelů Bible svědků Jehovových do češtiny.

Pokračování viz zde: http://www.straznavez.cz/Vedeni/kadlec_zivotopis.htm
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  scotty 9/7/2007, 17:22

A proč opustil Bétel?
scotty
scotty

Poeet p?íspivku : 35
vztah k organizaci : 15 let u NSSJ,stále ještě člen
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 17. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  remulus 9/7/2007, 19:54

Myslím si, že mnoho lidí na odbočce ho vnímá pořád jako autoritu a nové vedení se s tím zřejmě těžce vyrovnává, tak co s ním?
Tak dostal za zásluhy "trafiku" a bude fungovat jako zvláštní průkopník ve francouzském sboru. Už se několik měsíců učí aktivně francouzky. Tak svým způsobem je to elegantní řešení... Cool

remulus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  evropan 9/7/2007, 20:30

Tím překladem bible do češtiny bych se moc nechlubil.

evropan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Hvězdlický 9/7/2007, 20:48

V životopisu Kadlece je psáno, že ve vší upřímnosti chtěl být Boží služebník, ale okolnosti jej donutili, stát se služebníkem organizace. No, a překlad tomu odpovídá..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty obětní vlk

Příspěvek  Dozorčí 9/7/2007, 22:41

Podle mne je odejítí p.Kadlece z vedení betelu,odbočky jen logickým vyústěním celé situace neprůhlednosti ekonomických aktivit a s tím spojených záležitostí.Ostatně, nemyslím si že se na odbočce něco změní, snad jen to, že se do čela dostanou ještě ostřejší hoši s ještě hrošší kůží,a ostřejšími lokty...S O.Kadlecem jsem jednal během svého sborového života několikrát a nikdy na mne neudělal větší dojem, než jako poněkud namyšlený,samolibý týpek s nezbytnou žvejkou v hubě... Komisní fráze o řízení sboru jsem vnímal jako duchovní managering,kterému NSSJ podléhá doposud a to bez ohledu, jestli v čele odbočky bude Ondra, Éda, nebo někdo jinej... to je můj názor..

Dozorčí

Poeet p?íspivku : 23
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Vladislav Kulda 10/7/2007, 10:06

Pěkný den!

S výše uvedenými připomínkami nelze nesouhlasit. Také jsem nabyl podobného dojmu, když jsem s ním měl možnost komunikavat na jednom Ostravském sjezdu, potřeboval jsem tehdy řešit otázku operace manželčiny matky, odkázal mě na spousta nefungujících informací, celkově vyzněl rozhovor s ním do ztracena. Pokud překládal ještě samizdatovou bibli / překlad NS /, tak to nebyl žádný zázrak, bylo tam neuvěřitelné množství chyb, posléze docházeli do sborů opravné korektůry a my je lepili do NS. No, chybička se někdy vloudí i hvězdám z odbočky. To, že bude působit u francouzky mluvících sborů, má svůj význam, pravděpodobně se jim nepochlubí o svých neuspěších ve vedení pražské odbočky. Nebude tam tak zkompromitován, jako u ostatních, kteří o něm toho vědí podstatně více, než Francouzi. K výše uvedenému názoru o tom, kdo bude ve vedení odbočky, tak to je asi celkem jedno, protože linie NSSJ je dána doktrínou a nelze na tom nic změnit, odbočka bez souhlasu vedení NSSJ nemůže udělat nic, nemůže provést žádnou radikální reformu. Takové pokusy v minulosti byly, ale selhaly, viz kniha "Krize svědomí". Sváťa píše o služebníkovi organizace, tak to je velká pravda, na prvním místě mají skutečně organizaci a někde vzadu pokulháva Bůh, taky to tak podobně cítím.

sunny
Slunce v duši, přátelé, jednou bude líp, ale nemusíme se toho dožít. sunny
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Vladislav Kulda 10/7/2007, 11:17

Pěkný den!

Ještě jednou se ozývám ke jménu Kadlec, získal jsem na netu pár informací o Odřejovu otci, pokud to někoho zajímá.


Doc. JUDr. Kadlec Vladimír, DrSc.

* 4.10.1912 v Praze
+ 3.4.1998 v Praze



Vladimír Kadlec, vysokoškolský pedagog, odborný publicista a veřejný činitel, se narodil v Praze na Žižkově. Kadlecův otec Bohumír byl strojvedoucím na dráze. Díky tomu se Kadlecovi přestěhovali do Zdic. Mladý Vladimír ve Zdicích získal základní vzdělání, v Berouně začal studovat na státním reálném gymnáziu a ukončil je v roce 1931 s vyznamenáním. Kadlec pokračoval ve studiu na právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po dokončení působil na Vysoké škole ekonomické na katedře národního hospodářství, zvládl několik jazyků, cestoval po kontinentech. Vydal několik odborných knih, byl autorem některých matematických modelů v ekonomii. Od roku 1966 byl rektorem Vysoké školy ekonomické v Praze, v dubnu 1968 se stal ministrem školství. Na svém postu intenzivně připravoval reformu celého školství. Po srpnovém zásahu vojsk Varšavské smlouvy v tehdejší ČSSR postupně odešli z veřejného života všichni „exponenti krizového období“ ve společnosti. Ministr Kadlec byl mezi nimi a musel odejít mezi prvními. V roce 1970 doc. Kadlec se zapojil do disentu, stal se jedním z prvních signatářů Charty 77. Doc. JUDr. Vladimír Kadlec, DrSc. zemřel v Praze v roce 1998 ve věku 85 let a pohřben je v rodinném hrobě na Křivoklátě.

Zdroj: Pavel Dušánek, ZDICE RODÁCI A OBČANÉ, Město Zdice, 2005
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Arago 10/7/2007, 19:38

Osobně jsem s Ondřejem Kadlecem nehovořil, ale dle dostupných informací byl v místním sboru příjemný a přívětivý. Co si pamatuji, to je fakt, že byl jediným řečníkem na sjezdu, kterému posluchači tleskali ne po proslovu, ale ještě před ním, sotva zaznělo z reproduktorů, že bratr Kadlec bude mít program. Z posluchačského hlediska jsem jeho proslovy hodnotil jako přínosné, nebál se citovat z jiných autorit než z oficiálních. Tím mě příjemně překvapil a na jeho proslovy jsem se těšil, bylo to zpestření. Nepopírám, že při jiném bratrovi, který je v aktualitě citován - br. Boudný - jsem se bavil více, jelikož jeho styl Kladivo na čarodějnice, bouřlivý projev snažící se vyvolat co největší emoce, byl spíše k popukání. Naproti tomu, Ondřejovy proslovy dokázaly posluchače obohatit. Nevím, jaký byl Ondřej uvnitř, proslýchalo se, že mu vedení odbočky doporučilo,aby si občas sedl mezi prostý lid, ale za sebe mohu říct, že ještě v dobách, kdy jsem se jeho programů účastnil, byl pro mě přínosem. A vidím to tak, že posluchači na sjezdech přišli o dalšího inteligentního řečníka s dobrým projevem.
Arago
Arago

Male Poeet p?íspivku : 505
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 35
Registration date : 08. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty zamyšlení

Příspěvek  Dozorčí 10/7/2007, 23:24

.. stejně by mne zajímalo do jaké míry berou funkcionáři NSSJ svou práci za službu Bohu a do jaké míry se spíše jedná o slušnej job, o mocenské pohnutky ap. Nedávno jsem se nad tímto zamýšlel s jedním bývalým pracovníkem betelu/byť jen krátkodobě/.. a jeho zkušenost byla taková, že za vší službou, za všemi těmi slovy a naprogramovanými úkoly již Boha prostě neviděl.V očích ostatních spolubratrů byl vnímán jako duchovní člověk, ale on sám přiznává, že v něm byla víra a duchovní život udusán organizací a prací pro organizaci. Je to snad paradoxní ale dokáži si představit, že představitelé SJ jsou spíše jen technologové moci, než služebníci Boží... A pokud jde o O.Kadlece, mám za to, že u něho je to právě tak.Očekávám, že dříve či později z organizace SJ odejde.Teď bude hrát roli pracovitého služebníka na každém postu, ale uvnitř se zřejmě užírá ztrátou vlivu a moci.A pokud je to se skutečnou vírou "velkých dozorců " tak jako s mnohými jinými betelity, tak jeho odejítí od organizace je docela blízko... a nebo zůstane, ale spíše z důvodů prostých sociálních potřeb.Tak to vidím já..

Dozorčí

Poeet p?íspivku : 23
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Vladislav Kulda 11/7/2007, 09:52

Pro dozorčího!

Především přeji pěkný den! Vidím to podobně, protože jsem se s tím již setkal, že mnozí vyplakávají někde v koutku, skřípou zuby, ale drží "hubu a krok", protože to je jejich existenční záležitost. Pak to není o hledání Boha, ale o závislosti na NSSJ, Bůh je ve skutečnosti někde v řadě, jako čekající, snad si jej někdo všimne. Bůh je trpělivý, milosrdný, stále čekající na své syny a dcery, až konečně pochopí, jak jej hledat a získat tak úzký, osobní vztah. Věřím tomu, že nejen Ondřej takto najde konečně sám sebe, nebude fixován na lidskou náboženskou společnost, ale na Pána, se vztahem Otec - syn. Přál bych mu to a ostatním také.

To jen tak naokraj. Pán s Tebou!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 11/7/2007, 11:17

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:29, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty pro Vladislava Kuldu

Příspěvek  Dozorčí 11/7/2007, 12:09

... jo, jo, myslím že máme podobné vidění a možná i zkušenosti. Nicméně asi nejlepší je osobní zkušenost.V tomto smyslu mohu říci, že když jsem se začal zaobírat Písmem sv. a začal poznávat Boha a naději a vše co s tím souvisí, byl jsem nejšťastnější člověk na světě.. / to asi znáš taky/.. naproti tomu, po 10 leté úřednické práci ve funkci Dozorce služby, následně Předsedajícího dozorce a tajemníka sboru.. jsem se cítil naprosto vyhasle, utrmáceně, unaveně... onen entuziasmus byl vystřídán úřednickou rutinou,mechanickou poslušností... ..můj duchovní život byl ve vleku setrvačnosti a naplánovanosti... snad jakousi zodpovědností za druhé.. Můj duchovní život jsem začal křísit až po odchodu z Organizace SJ. Není to paradox?.. a k tomu ještě absurdní?...

Dozorčí

Poeet p?íspivku : 23
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Arago 11/7/2007, 18:44

Kaifáš asi taky nebyl zapálený následovník Boha. Čím výše v úředě, tím dále od Boha...
Arago
Arago

Male Poeet p?íspivku : 505
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 35
Registration date : 08. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Vladislav Kulda 12/7/2007, 10:42

Laughing Arago, to jsi trefil, je to asi o tomhle. V NSSJ to je u mnoha lidí v "úřadech" podobně, když si tak vzpomínám na sebe, v určitou chvíli jsem k tomu měl sklon taky. Tím se omlouvám všem těm, kterým jsem tehdy nějak uškodil, pokud zde na diskuzi jsou, jako čitatelé.

lol!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Petr Sláma 12/7/2007, 15:19

"Kadlec"

Jeho odstranění z Bételu souvisí z případem ´Berka´. Je třeba připravit půdu pro ukázání prstem na hlavního viníka finančních kotrmelců svaté Organizace. Podobně je to s hledáním pozemku na stavbu Bételu (současná budova není čistá).
Pan Kadlec se kdysi rozhodl tak jak se rozhodl, a tak vy všichni, co pláčete nad ztrátou kvalitního řečníka, byste měli raději plakat nad ztrátou morálky páně Kadlece. Jo, jo, mlýny semelou ...
P.S.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Vladislav Kulda 12/7/2007, 15:52

Petře, konečně jsme se shodli, dík, myslím, že to není ješte všechno. PČR pracuje ještě na dalších věcech, ale to tady ještě nechci uvádět, však se dočkáme.

lol!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 12/7/2007, 17:28

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 09:30, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  remulus 12/7/2007, 19:09

Jsem celkem zvědavej jak se vymluví z toho, že se staví nebo bude muset stavět nový betel.

No na sjezdu br. Hamadej v závěrečném proslovu řekl, že je potřeba všechna oddělení dostat pod jednu střechu, že už je současná situace neúnosná.
remulus
remulus

Male Poeet p?íspivku : 4
Age : 59
vztah k organizaci : 15 let člen NSSJ;
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 12. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty new bethel

Příspěvek  Dozorčí 12/7/2007, 19:58

.. myslím, že asi tak rok před plánovanou stavbou bude následující scénář: zvěstovatelé ve sboru budou masírováni tzv.povzbudivými zprávami, že by si zcela jistě Jehova přál aby byl v naší zemi nový betel.Bude následovat další masáž typu" máte velkou přednost se na této stavbě podílet jako pracovní síly a hlavně peněžními dary" v tomto duchu přibude v sálech další krabice na prachy... V každé přednášce, v každé NSK bude povzbuzování/rozuměj tlak/ na každého zvěstovatele, zájemce aby dával dary... nebo aby se přihlásil do stavebních čet a smysluplně strávil svou dovču na požehnaném staveništi. Pak se za minimální náklady postaví jakési funkcionalistické, uniformní dílo.. které bude sloužit úzké profesionální skupince náboženských manipulátorů jako prima místo k bydlení a tzv.řízení díla v naší zemi :-))

Dozorčí

Poeet p?íspivku : 23
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Arago 12/7/2007, 20:38

Nemyslím, že je to "prima místo k bydlení", po své návštěvě tohoto luxusního pracovního tábora jsem zhodnotil situaci tak, že bych tam opravdu pracovat nechtěl. Jiná věc je ovšem, jak to vnímají ti nejvyšší, kteří na každém kroku po chodbách a sálech vnímají slávu, čest a obdiv, případně moc. Jakpak by to asi dopadlo, přišel li by Ježíš do pražského Bételu? Jestlipak by si také upletl důtky?
Ten komentář Dozorčího s reklamní masáží na nový Bétel byl velmi trefný. Možná se dočkáme i jiných budov, které se NSSJ rozhodne postavit...
Arago
Arago

Male Poeet p?íspivku : 505
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 35
Registration date : 08. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Michal 13/7/2007, 10:56

Arago napsal:Nemyslím, že je to "prima místo k bydlení", ...
Ahoj,
to mi připomnělo rozhovor v roce 1991, kdy jsme jako pravověrní měli doma na návštěve při příležitosti mezinárodního sjezdu Lid milující svobodu dva mladé bratry z Francie. Mluvili o tom, že strávili nějaký čas v Betelu, ale že tam už nechtějí být. Ptali jsme se proč (tehdy mi to přišlo jako nejlepší místo k žití...) a jejich spontánní okamžitou odpověď jsem léta nechápal, ale dobře jsem si ji zapamatoval:

"It´s a prison (Je to vězení) ..."

M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Petr Sláma 13/7/2007, 14:26

Dobré odpoledne,
chci jen připomenout, že před časem (roky zpět) uveřejnila SV založení ´Řádu bételitů´. Takže: kdo chce být v Bételu, musí přijmout podmínky a pravidla. To, že ´organizace´přiznává nějaký řád, je na jinou debatu. Já osobně žádná kasárna nemusím, užil jsem si jich dost.
PS: prosím, snažte se být vážení debatéři více originálnější (píši to přestože já nejsem).
P.S.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty "Kadlec"

Příspěvek  alexande 13/7/2007, 17:43

Dobrý den vám všem, také tento námět mě zaujal, protože i já jsem se s Ondřejem setkal osobně, ale v dobách hluboké totality. Trochu bych se ho chtěl zastat, alespoň v té době. Působil na mě velice mírně a pokorně, snad to bylo dáno i tím, že v té době ta "moc" v organizaci nebyla ještě příliš patrná. Přece jen nás všechny stmelovala hrozba pronásledování ze strany státu. Tak jak píše Arago, jeho proslovy na sjezdech mi přišly podnětné a neotřelé. Netroufám si ani po letech posoudit, jaké bylo Ondřejovo nitro. Ale jeden fakt je neoddiskutovatelný - totiž chtěl-li KDOKOLI zůstat v nějakém výsadním postavení v organizaci, neměl jinou volbu než stát se mužem organizace. Ani O. Kadlec nemohl být a nebyl výjimkou. Zvláštní věc... Když jste zmínili bratra Boudného, nemohu zapomenout na jeho zuřivý projev na sjezdu (až mu létaly papíry po zemi) krátce poté, co rozvířil hladinu "malý" Ondřej (Novotný) svým odchodem od organizace. To byl proslov roven snad jen Goebbelsovi a to si vážně nemyslím, že přeháním! Už tehdy bylo určitým znamením něčeho "shnilého", když jsme se setkávali na přípravách proslovů na krajské sjezdy a Ondřej Novotný mě vždycky zaujal svým přístupem, přístupem lidským, opravdovým, nevyumělkovaným. Za to by si zasloužil "standing ovation", přesto jsem pak v zákulisí slyšel od bratrů poznámky na jeho adresu, že "... ten Novotný byl zase úplně mimo, to už se mu nemůže tolerovat...". Já osobně jsem potkal málo tak "opravdových" řečníků jako byl právě "malý" Ondřej.
Tak to byl zase můj postřeh.
Hezký den. Smile

alexande
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Hvězdlický 13/7/2007, 17:56

Ale jeden fakt je neoddiskutovatelný - totiž chtěl-li KDOKOLI zůstat v nějakém výsadním postavení v organizaci, neměl jinou volbu než stát se mužem organizace.

Při spolupráci KD s naším sborem, přespávala většina KD se svými manželkami u nás.
Jirka Zendulka, Olda chod a další.
Anita, manželka Choda, než dozrála jako pravá manželka KD, uvažovala podobně jako já.
Tenkrát ji Olda, napůl v legraci a napůl vážně napomenul "sestro, takle nemůžeš mluvit. Jsi manželka krajského dozorce."

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Ondřej Kadlec odchází z Betelu Empty Re: Ondřej Kadlec odchází z Betelu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru