Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008

3 posters

Goto down

Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008 Empty Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008

Příspěvek  Michal 1/3/2008, 19:10

Watchtower Comments 3.3.08 Counted Worthy
Comments you will not hear at the Watchtower Study of Jehovah's Witnesses, for the week of Mar 3-Mar 9, 2008. From The Watchtower 1/15/2008 page 20-24.

How the increase in JWs with a heavenly hope has changed the belief of the religion.

https://www.youtube.com/watch?v=a2n4zr-nQSM&feature=related
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008 Empty KOMENTAŘE KTERÉ NA STUDIU SV NEULIŠÍTE 9.3.20008

Příspěvek  LogW4Q543 12/3/2008, 22:16

TAK MAŠ MOŽNA PRAVDU ŽE KOMENTAŘE NEUSLÍŠÍ SJ.VÍM ŽE JSE HOVOŘILO OTOM ALE KONEČNÝ POČET TAM NEZAZNĚL A ANI TA ČÍSLA KTERÁ STOUPAJÍ JE TO DIVNÉ JÁ BYL ZROVNA NA PŘEDNÁŠCE ATAK JSEM ZUSTAL JE DIVNÉ ŽE JSTE TO VĚDĚLI JAKO PRVNÍ A ODKAZ NA YOUTUBE.COM.JE NAHRANÝ MĚ MOC NEPŘESCĚDČÍ ONO JEDNOHO DNE VŠE PŘÍJDE JAK TO SKUTEČNĚ JE PROČ TLACHAT TED MRZÍ MĚTO ŽETO TAK PÍŠÍ MOŽNÁ NOVÝ SVĚT NENÍ TAK BLÍZKO JAK HLÁSAJÍ M.M.

LogW4Q543

Poeet p?íspivku : 13
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008 Empty Re: Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008

Příspěvek  Old.Stloukal 13/3/2008, 23:48

ROZZÁŘENÉ TVÁŘE ROZZÁŘENÉ POHLEDY SE UKAZUJÍ, ALE VE SKUTEČNOSTI JE TO POUZE PŘETVÁŘKA NA KTEROU JIŽ LIDÉ V ČR NEDAJÍ A PŘÍMO JI NENÁVIDÍ. JIŽ SE VNNSSJ BOJÍ CHODIT DŮM OD DOMU, TAKÉ JIŽ NA NÁDRAŽÍCH NEPOSTÁVAJÍ, NEBOŤ BYLA JEJICH ODHALENA TA OBRÁCENÁ TVÁŘ, KTERÁ SE JIŽ NEUSMÍVÁ, NENÍ NAŽEHLENÁ, ALE JE PLNÁ ZLOBY A NENÁVISTI K OSTATNÍM KŘESŤANŮM, NEBOŤ BYLO PROKÁZÁNO, ŽE NSSJ NENÍ SPOLEČNOSTÍ KŘES´TANSKOU, ALE VESKRZE SPOLEČNOSTÍ, KTERÁ UCTÍVÁ POUZE A JEDINĚ HMOTU, NEUZNÁVÁ, ŽE DUCHOVNÍ OSOBY MOUHOU BÝTI TRANSENDENTNÍ, NEBOŤ JSOU DOKONALÉ.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008 Empty Re: Komentáře, které na studiu SV neuslyšíte - 9.března 2008

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru