Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZMENY V ORG.?

4 posters

Goto down

ZMENY V ORG.? Empty ZMENY V ORG.?

Příspěvek  esos 24/4/2008, 22:14

Udajne tento tyzden v nedelu sa ma precitat vo vsetkych zboroch po celom svete list. Vraj budu "velke zmeny". Uvidime co tom bude Smile

esos

Poeet p?íspivku : 6
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 24. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  Veronika 1/9/2008, 23:22

esos napsal:Udajne tento tyzden v nedelu sa ma precitat vo vsetkych zboroch po celom svete list. Vraj budu "velke zmeny". Uvidime co tom bude Smile

A byl tento dopis prectený? Pokud byl, nemohl byste nekdo napsat, kdo jste byl na tomto shromázdení, co v nem priblizne bylo? Díky.
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  jája 5/9/2008, 16:07

Veroniko,mám pocit,že se to týkalo změny sborového studia knihy.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  Old.Stloukal 6/9/2008, 23:18

Od VNNSSJ nelze očekávat žádné převratné změny, neboť by těmito změnami zcela zásadně zdiskreditivali, svoje dlouholeté a zažité klišé, kterému nejde o onu skutečnost přivádět lidi do bezpečí náruče Ježíše Krista, ale o onu skutečnost, aby o nich bylo hovořeno, jak jsou jedineční, vyjímeční a zvláštní.

Tedy, že jedině skrze tuto NS založenou v Americe je možno získat věčný život.

To však dlé mých zkušeností a poznatků z Božího slova je cílený klam, jenž je vlastní všemu co přichází ze země tak nekriticky obdivované v bývalých postkomunistických zemích.

Skutečnost je však BOHU- žel diametrálně odlišná a není v souladu s Božím záměrem pro lid dobrého srdce, které ve společnosti SJ není.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  jája 8/9/2008, 16:00

Oldo,nerozumněl jsem poslednímu odstavci. Mám pocit,že tvrdíš,že mezi SJ nejsou lidé s dobrým srdcem. Nebo jsi to myslel jinak?
S takovým názorem bych rozhodně nesouhlasil,ale možná jsem jen tvoje slova překroutil.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  Old.Stloukal 13/9/2008, 23:06

jája napsal:Oldo,nerozumněl jsem poslednímu odstavci. Mám pocit,že tvrdíš,že mezi SJ nejsou lidé s dobrým srdcem. Nebo jsi to myslel jinak?
S takovým názorem bych rozhodně nesouhlasil,ale možná jsem jen tvoje slova překroutil.

Jistě, že v NSSJ jsou lidé upřimní a dobrého srdce, ale jsou cíleně manipulováni VNNSSJ, jejichž cílem je dokazovat světu tomuto, že jedině NSSJ je jedinečná vyjímečná a zvláštní, proti jejichž náčelníkům si nedovolí pozvednouti hlasu ani andělé v Nebi.

To je můj poznatek verifikovaný v čase tohoto prohnilého společenského systému, který sice hovoří o tom, že peníze = zlaté tele neuctívá, ale svými prokazatelnými skutky verifikovanými skutečnými ději v čase se potvrzuje pravý opak.

VNNSSJ nemají ani tu nejzákladnější míru očistné sebereflaxe před tímto světem. tedy s jejich skutky ducha nemůže souhlasit DUCH BOŽÍ SVATÝ - OTCE, SYNA.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

ZMENY V ORG.? Empty Re: ZMENY V ORG.?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru