Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

+14
geretje
stefan
Mysteri
drobeček
OOO
janmat
Vladislav Kulda
Věra Kolafová - quaero
Jirka z P. (queens)
oskar
Hvězdlický
26
Petr Štefek
truhlář David
18 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  truhlář David 8/2/2006, 12:37

Ahoj - slibované je zde a to v celé své nahotě.
Na stránkách www.strasnavez.cz
byla provedena aktualizace, je pro vás připravena chutná porcička dalších zamyšlení.

aktuality naleznete především v kapitolách:

ÚVOD ... 'ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY' ... DUCHOVNÍ ... PROROCTVÍ .... VZRŮST ...

"..... Tak například Hayden C. Covington, bývalý viceprezident a hlavní právní zástupce Strážné věže, na otázku, zda bylo vyhlášeno falešné proroctví, pod přísahou odpověděl: To připouštím.

“finální konec království tohoto světa a úplné zřízení Božího království budou dovršeny okolo konce roku 1915 po Kr.”

“Potom . . . bude celá země naplněna Pánovou slávou-poznáním, spravedlností a pokojem; a Boží vůle bude naplněna 'na zemi, stejně jako v nebi'” (s. 99)

...." a jiné jen se podívejte.

A už teď se můžete těšit na další dvě kapitoly, které do morku kostí rozeberou naukovou podstatu SV a SJ.


www.strasnavez.cz

truhlář David

Poeet p?íspivku : 11
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 01. 02. 06

http://www.strasnavez.cz

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty VZRŮST?

Příspěvek  Anonymní 28/2/2006, 17:26

(SV 15.6 96) ..."Celosvětový vzrůst a rozvoj, který probíhá v organizaci svědků Jehovových, je výsledkem toho, jak Bůh žehná..." A jak žehná dnes? Když v roce 2005 byl "vzrůst" 1,3% oproti 2004? Přitom přirozený přírůstek obyvatel je 4-6%. Což znamená že SJ se narodilo více dětí než kolik přibylo SJ! Jinými slovy, už dávno toto neplatí a jak se tedy projevuje boží požehnání organizaci SJ? Opravdu mě nic nenapadá... S tím, že počet SJ klesá čí dál větším tempem, už počítá i VRO, když od roku 2006 (zřejmě poprvé v hystorii) snížil celkový náklad SV+Probuďte se!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Petr Štefek 1/3/2006, 06:48

Vím, že je snížen náklad Probuďte se tím, že vychází pouze jednou měsíčně. Ale že je snížen náklad SV to slyším poprvé. Můžeš upřesnit ? Děkuji.
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  26 1/3/2006, 13:07

Letos uz VRO pocita s tim ze zvestovatele budou potrebovat mene casopisu na rozsireni nez loni. Naklad SV a Probuďte se! dohromady je letos nizsi o 144.480.000 casopisu/rok. Mel jsem na mysli celkovy naklad casopisu, jinak naklad SV je o 2,3% vetsi.

26

Poeet p?íspivku : 32
Reputace : 0
Body : 14
Registration date : 03. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Go-dooge 29/7/2006, 12:58

Jak se mohu stát Svědkem Jehovovým? Musím někam vstupovat, přihlašovat se, vyplňovat dotazníky a pak někam docházet, nebo stačí věřit v Jehovu a ne v hospodina a číst tu správnou Bibli?

Go-dooge
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Hvězdlický 29/7/2006, 15:47

Pakliže chceš "věřit" v Jehovu, musíš se stát Svědkem Jehovovým, nebo Židem. Obojí stav se sebou nese spoustu problémů a odporuje pravdě.

S židovským národem uzavřel Jehova (Jahwe a nebo nějak podobně, to nikdo neví) smlouvu a řekl Izajáš 43:10-12 " Jste tedy moji svědkové," je Jehovův výrok, "a já jsem Bůh.

Tuto větu převzali SJ a postavili na ní svou víru. Mají tedy Jehovu.

Příchodem Krista byl ale Starý zákon nahrazen Novým zákonem.

Hebrejcům 10:9 Potom však řekne: 'Zde jsem, abych konal tvou vůli.' Tak ruší prvé, aby ustanovil druhé.

Věřící člověk je v pozici křesťana. Kristu byla svěřena veškerá moc na nebi i na zemi.
Je pro nás Bohem.
Podle jeho pokynu, nejsme svědkové Jehovovi, ale svědkové Kristovi.

Skutky apoštolů 1:8 ale dostanete sílu Ducha svatého, který na vás sestoupí, a budete mi svědky v Jeruzalémě a v celém Judsku, Samařsku a až na sám konec země."

To je jeden z důvodů, proč nemohou být SJ křesťany.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  oskar 29/7/2006, 19:17

Go-dooge napsal:Jak se mohu stát Svědkem Jehovovým?


Proč se chceš stát Svědkem Jehovovým?

oskar

Male Poeet p?íspivku : 275
Age : 51
vztah k organizaci : nepřímý
Reputace : 0
Body : -1
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Petr Štefek 30/7/2006, 08:45

Go-dooge napsal:Jak se mohu stát Svědkem Jehovovým? Musím někam vstupovat, přihlašovat se, vyplňovat dotazníky a pak někam docházet, nebo stačí věřit v Jehovu a ne v hospodina a číst tu správnou Bibli?

Musel by jsi žít v době starověkého Izraelského národa, být jeho částí, a potom by jsi mohl být svědkem Jehovovým - IZ.43:12. Dnes můžeš být svědkem Kristovým - SK.1:7,8
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 1/8/2006, 00:34

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 11:43, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty zážitky s žebrákem

Příspěvek  američan 17/4/2007, 21:42

Vážení SJ,

jsem sice odjakživa katolík a to takový katolík, že nejen věřím, ale vím, proč je jediná katolická víra pravá a proč nemůže být žádná jiná.

To není ale to, o čem tu chci psát. Také se zabývám apoštolátem a můžu Vám říct, že vy jste úplně vedle a vaše strategie "apoštolátu" je víceméně k ničemu.

Před týdnem mě na autobusovém nádraží v Jindřichově Hradci otravoval jeden starší pán. Začalo to tím, že jsem seděl sám na lavičce a studoval. Ten pán mi začal nabízet Váš tiskopis "Probuďte se" s tím, že je úplně zadarmo - neprodává se, nýbrž rozdává, čímž mě nenadchnul, jelikož co je zadarmo pro každého, bývá většinou na vyhození. Začal bez jakékoli výzvy prezentovat nadšeně obsah těchto sešítků, všiml jsem si jen data vydání a byl to březen 1991. Nahlížel jsem do té změti bez ladu a skladu protáhlé spektrem všech možných věd. Nestačil jsem zjistit, zda je obsah tendeční, ale pochybuji o tom, protože většinou to byly přírodní vědy.

Když jsem se otázal, čí je to aktivita a za jakým účelem, že se rozdává zadarmo časopis starý 16 let, dostalo se mi trapně vyhýbavě odpovědi "Z Německa" a potom znova žvatlání o rozmanitém obsahu a vysvětlování jednotlivých článků, přičemž dotyčný pán příliš nevěděl, o čem mluví, pouze měl naučenou nějakou básničku, kterou pořád předříkával. Podobné otázky jsem mu položil ještě dvě, všiml jsem si právě v adresním řádků "Svědků Jehovových", pak jsem otravného důchodce poslal kamsi a zabýval jsem se svým studiem.

Taková technika "apoštolátu" je absolutně neefektivní. Nachytá minimum jedinců v neúnosně dlouhém časovém horizontu, a navíc se bude jednat o dementní případy, jichž je mezi jehovisty dost (alespoň, co znám).

Apoštolát se dá dělat jedině skrze důvěrné přátelství. Ne obcházet lidi po nádražích s debilními časopísky a zamlčovat při tom svou víru. Máte sice strašný handicap oproti nám katolíkům, protože se mýlíte nebo záměrně lžete. Vyvrátit Vaši teologii důkazovou metodou je otázka asi třech vět a je to ještě daleko jednodušší než u jiných bludařů vyskytujících se v ČR (českobratrských protestantů, husitů nebo muslimů). Neustále se oháníte biblí, ale první tři věty Janova evangelia vyvracejí vaše "pojetí" Ježíše Krista ( - pravého Boha a pravého člověka) s tím, že není Bůh, ale pouze Boží syn. A takových nesmyslů jsou ve Vaší teologii stovky. Je mi jasné, že Vás mohutně dotují SZ a jiné zájmové skupiny, protože jinak by těm nesmyslům s pětinásobnou stopro předpovědí konce světa vůbec nikdo nemohl věřit.

Vypátrejte prosím toho staříka, co mě obcházel na nádraží a vyřiďte mu, že opravdu šlápnul vedle a to ztrapnění nebylo dílem náhody. Miluju katolickou církev a opus dei a proto se vzdělávám, abych ji mohl před heretickými nesmysly bránit.

američan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Hvězdlický 17/4/2007, 21:58

Vypátrejte prosím toho staříka, co mě obcházel na nádraží a vyřiďte mu, že opravdu šlápnul vedle


Hochu, nejen stařík šlápnul vedle, ale ty jsi na tom stejně.

Tady totiž nejsi na diskuzi Svědků Jehovových, ale na diskuzi jejich odpůrců.
Kdysi jsme byli SJ a proto máme název Strážná věž.
Pro upřesnění se podívej na naši další stránku, která ve slově "stražná" má pismeno S. Tedy "strasnavez.cz".

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Petr Štefek 18/4/2007, 08:17

Vážený američane, i když máš pravdu v tom, že se SJ v mnoha věcech mílí, z tvého příspěvku mi jde mráz po zádech. Pokud konáš apoštolát způsobem, který zde popisuješ, jsi jako SJ, ti také tvrdí, že oni jediní mají pravdu. Opravdu je tvým vzorem J.K. ?
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 18/4/2007, 09:37

Milý američane,
chápu úplně tvoje pocity: s tímhle typem "zvěstování" se taky nějak nemůžu srovnat, nicméně je dobře, snažit se být objektivní a taky laskavý.
Toho starého pána, o kterém píšeš, si dovedu docela dobře představit, viděla jsem takových podobných dost a neměla jsem z nich taky dobrý pocit. A to přesně do té doby, kdy jsem si uvědomila, že to jsou staří lidé, kteří mají spoustu svých nemocí, starostí a trápení, kteří už ani do toho dnešního světa se nějak nehodí a oni to dobře cítí a není jim z toho dobře. Jsou často dost zničení, a někteří jsou proto i nepříjemní, někteří lítostiví a někteří, jako ten pán, co s tebou mluvil, se chytí své víry, kterou mají a snaží se dělat, co mohou. Moc nemohou, nejde jim to, někdy o tom i dobře ví, někdy naopak nejsou schopni si to uvědomit. Ale....místo toho, že s tebou mluvil, mohl sedět doma, foukat si své bolístky a koukat na seriály v televizi. On se třeba i přemohl a šel mezi lidi s upřímnou (snad) touhou lidem pomáhat, protože on si myslí, že lidem pomáhá a ne že je otravuje. Tak to vezmi takhle. Možná, že by reagoval na vlídné slovo, laskavý pohled, který bys mu věnoval, kdybys v něm viděl třeba svého tatínka nebo dědečka. Je to koneckonců člověk, za kterého taky zemřel Kristus, ty jsi věřící katolík, tak to určitě víš.
Někdy stačí si představit, co by udělal Ježíš....
Jinak si myslím, že distribuce časopisů (a ještě starých) tímto způsobem je ujetá metoda, ale tu nevymyslel ten člověk, s kterým jsi mluvil....
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Hvězdlický 18/4/2007, 10:30

Ten "starý pán" za nic nemůže. Je to chudák poslušný svých pánů. Ostudou je, rozdávat (nebo dokonce vyžadovat "dar") starou literaturu.

Možná je potřeba si uvědomit, že jejich literatura je pro ně božstvo.

Jeden můj spolustarší viděl kdysi Strážnou věž v popelnici. Vylovil ji a pietně spálil.
Ve sboru řekl "bratři, představte si tu hrůzu, někdo vyhodil tento časopis do popelnice"..

Takže, co se starými ležáky, když vyhodit je nesmí??
Bylo by to pro ně neodpustitelné rouhání proti Duchu. Protože tyto časopisy jsou od Jehovy a jeho Ducha. Ne od člověka!!!!

Můžeme je tedy jen politovat..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Vladislav Kulda 18/4/2007, 11:04

Pěkný den!

Tak si taky trochu přisadím! SJ mají ve svých bytech a domcích, naskládánu literaturu za mnoho let zpět. Když jsou vyzváni svými "šéfy", aby vyrazili do ulic, tak často vyhrabou spoustu starých časopisů, protože jim je líto tyto staré časopisy někde vyhodit. Považují to za nevhodné znehodnocení literatury. Bohužel, pak dělají SJ ostudu, protože nepředkládají aktuální myšlenky společnosti SV. Dochází pak k nechutnostem, které zde popsal američan, je skutečně trapné takové čtení lidem předkládat. Když jsem byl ještě SJ, nebyl jsem lepší, dělal jsem to také. Pouze však do doby, než jsem pochopil, že tím nikomu neprospěju, dověděl jsem se od zahraničních zvěstovatelů, že toto tam již dávno takto nedělají. Tam totiž se pouze předkládá lidem k přečtení jen aktuální literatura a staré čtivo jde do sběru, nebo maximálně se používá pro osobní studium, nebo studium se zájemci. Udělal jsem to taky tak, jel jsem do sběrny a bylo to, vůbec mě netížilo svědomí a ve sklepě vzniklo spousta užitečného místa. Dnes již tento problém nemusím řešit, noviny a ani jiné čtivo nekupuji, jelikož pro získání informací používám internet.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 19/4/2007, 12:25

Když tak čtu vaše komentáře, tak si z toho uvědomuju, jak je to děsně praštěný - myslím, mít v takové úctě, která hraničí s uctíváním, obyčejné časopisy a cpát je neustále lidem.
Ve všech církvích kam přijdu totiž mají haldu literatury, kam se SJ na ně hrabou. Mají i duchovně laděné časopisy pro nejmenší a různě jinak specializované.
Jenže: ty časopisy si bere ten, kdo chce. Nikomu je necpou horem dolem. A taky se podle toho, kolik si jich někdo vezme nehodnotí, jak je na tom ten dotyčný duchovně. Zkuste si ve sboru SJ odhlásit svou objednávku Probuďte se. To si ani nedovedu představit.
No a pak je jasné, když "američan" potká muže, který je zhloupnutý časopisovým šílenstvím SJ, že je z toho chudák na větvi. Reagoval vlastně docela přirozeně, i když se mu snažíme vysvětlovat takt a pochopení pro takové lidi, z jeho pohledu musí ten člověk vypadat jako když utekl z blázince.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty to Hvězdlický + Petr Štefek

Příspěvek  Američan 21/4/2007, 21:26

Web strašná lež se mi alespoň na první pohled líbí. Je dobře, že prolamuje předsudky vnucované židovskými médii a ukazuje vliv Svobodných zednářů a dalších skupin. Málokdo například ví, že zednářem 33. stupně byl i náš prezident Dr. Beneš - je to logické, protože jinak by tak neschopný člověk nedisponoval tolika státnickými funkcemi a takovou mocí. Doporučuju protokoly sionských mudrců a knihu mezinárodní žid od známého průmyslníka Henryho Forda.

Ohledně jediného typu apoštolátu - není to žádné dogma, že funguje správně jedině apoštolát prostřednictvím přátelství, ale praxe je jednoznačná. Proto do svědků jehovových nevstupují rozvážní, inteligentní a optimálně vzdělaní lidé, ale spíše případy, které se nemají čeho chytit a jsou těžce dezinformovaní a nevzdělaní v dané oblasti.

Pokud jste vystoupili ze Svědků jehovových, tak je to samo o sobě úspěch, ale pokud jste se nestali katolíky, tak jste nepoznali pravdu a je vidět, že bloudíte dál a přetrvává ve Vás část předsudků. Samozřejmě tvrdím, že mám pravdu! A taky tvrdím, že kdo mi oponuje, nemá pravdu - mýlí se nebo lže. Pravda je jenom jedna - není relativní a pro každého jiná, jak se často nalhává. A ta pravda je jenom v jedné církvi, kterou založil sám Kristus a Kristus je mým vzorem, i když dělám hromady chyb a hříchů.

Co se týká těch archaických časopisů, tak mě hlavně vyděsilo, že to bylo k tématu náboženství úplně minimálně a dotyčný stařík se nechtěl ani přiznat k tomu, že je svědkem jehovovým a vůbec mi nevysvětlil, proč mi to vlastně nabízí. Kdyby alespoň nejednal tak křivě, tak bych to odmítnul a tím by to skončilo. Ale cpát někomu 15 let starý papíry úplně bez tématu a bez účelu, to je opravdu jako z toho blázince.

Američan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  PETR.S 22/4/2007, 09:47

Vážený američane,trochu to zjednodušuješ..Cíle Židů a Zednářů jsou zásadně jiné.Používáš stále stejnou zjednodušující hloupou-lež o propojení nezi Židy a zednáži .V tom byl "borec" Hitler a Stalin.Pokud ti mohu doporučit najdi si informace propojení zednářství a katolického Vatikánu,Jezuitů..atd.Tam pak najdeš pecky i odpovědˇna mnoho otázek.Tak třeba informace, kdo stál za "Banco Vaticano" a za financováním Solidarity v Polsku?Co je to za zednářskou lóži P2 v Itálii a jaké bylo propojení na papeže Jana Pavla II?Víš kolik biskupů a kardinálů bylo zednáři? To jen na okraj.O E. Benešovi taky píšeš "kroviny".Četl si někdy jeho knihu "Demokracie dnes a zítra"?Asi né protože bys to nepsal..Zednářem té doby byl i pan Eliáš člen protektorátní vlády..i o něm chceš tvrdit ,že byl "pako"?Američane, prober se.. affraid
ps:UŽ DVA DNY SE NEMOHU PŘIHLÁSIT NORMÁLNĚ..NEVÍTE PROČ?

PETR.S
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Hvězdlický 22/4/2007, 11:10

UŽ DVA DNY SE NEMOHU PŘIHLÁSIT NORMÁLNĚ..NEVÍTE PROČ?

Taky se mi to stalo. Musel jsem udělat novou. jinou, celkovou registraci..¨

Jinak, pro povzbuzení nadšenců z řad Katolické církve, je zajímavé čtení (a poučné) na

http://www.matrix-2001.cz/prispevky/projekty_konspirace/novpol/novpol_001.htm

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Američan 22/4/2007, 19:20

Je pravda, že židé a svobodní zednáři nejsou totéž. Svobodní zednáři jsou z drtivé většiny židovstvem a jejich kapitálem ovládáni. Ale cíle svobodných zednářů a sionistických židů jsou vsutku úplně stejné. Není mezi nimi žádný fakticky rozdíl - morální rozklad společnosti, relativizace pravdy, denunciace církve a podobně. Svobodní zednáři byli založeni židy ovládajícími kapitál v první polovině 18. století primárně jako stupňová organizace pro ovládání vyšších gojímů jejichž prostřednictvím je potřeba výše uvedené cíle naplňovat. Podobný případ jsou i svědkové jehovovi, kteří mají mást katolíky na cestě k Bohu.

Tím ovšem nechci tvrdit, že všichni židé jako národ jsou takto závadní, ale židé jako náboženství jsou zrádci pravého židovství, které bylo naplněno křesťantstvím a ukřižováním Krista.

Jestli tady chcete vymýšlet totální kraviny o spolupráci katolické církve se svobodnými zednáři, tak to jste dost vedle. Jedinou absolutní autoritou v církvi je Svatý Otec (papež). V aktualně platném kodexu církevního práva je členství v zednářské lóži neslučitelné s katolictvím pod trestem automatické exkomunikace (už od roku 1917). Jedná se tedy o přímý důkaz opaku tvého tvrzení. To, že se několika zednářům podařilo pokrytecky obsadit některé církevní posty nebo pozice v bankách se záměrem "rozvracení" církve zevnitř je otázkou úplně jinou. Se spoluprací církvi s nimi to nemá vůbec nic společného.

Jedna věc je katolická církev a druhá věc jsou katolíci. Katolická církev je v osobě papeže neomylná a z podstaty dokonalá. Naopak katolíci jsou pouze lidé - nedokonalí, zdaleka všichni nejsou svatí a za katolíky se bohužel vydávají i zrádci - například svodobní zednáři.

Generál Ing. Eliáš byl také svobodný zednář, i když ne tak vysoký jako Dr. Beneš. Byl trapně naivní a nepochopil, že jeho činnost je zbytečná a pouze způsobí zbytečně mnoho lidských ztrát. Je asi dobře, že byl zatčen a popraven víceméně včas, protože kdyby pokračoval, zlikvidoval by mnoho dalších nevinných, jak se tomu stalo u Heydrichovi vraždy organizované právě statečným Benešem. Naopak statečným a moudrým člověkem té doby byl Dr. Hácha, který je dneska pochopitelně všude pomlouván, ale on byl ten, kdo benešovy průsery řešil a zachraňoval nezodpovědně vyházené životy nevinných Čechů.

Jezuité zaprvé nepřestavují samotnou katolickou církev. Osobně s nimi přesto vysoce sympatizuji, ačkoli svá nejlepší léta mají za sebou. Jejich vliv byl výborný, vysoce vzdělávací i charitativní. Je možné, že se do jejich řad i zrádci, ale tomu nelze nikdy zabránit úplně. Rozhodně také sdílím jejich cíl definitivní likvidace protestantství.

P.S. Zednářský žvejkání a vymýšlení pomluv na tovaryšstvo Ježíšovo určitě číst nebudu stejně jako "geniální" knihu od stejně geniálního Beneše. Je vidět, že máte pěkně nastudovanej systém historických pomluv církve - jako jsou experti komunisté, svobodní zednáři, nacisté i svědkové jehovovi. To z Vás ještě nevyjelo, když jste odešli od jehovistů. Vymýšlet lži na církev a případně i její řády, to je zajímavá disciplína. Třeba se podívejte na knihu z roku 1952 "Spiknutí proti republice", to je sice trochu vyšší úroveň než Vaše "spisy" proti jezuitům a oponování ve stylu Vatikánské banky a spolupráce zednářů z církví, ale myslím, že si doplníte denunciační arzenál o zajímavou munici.

Taky by mně teda zajímalo, co vás přimělo k odchodu od jehovistů. To muselo být jistě něco subjektivního. Katolická církev se bude vždycky potýkat s vymyšlenými pomluvami, které jí doprovázejí od začátku, ale to neznamená, že proti nim nemá bojovat, ačkoliv za nimi často stojí "mocní tohoto světa".

Američan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 23/4/2007, 00:21

sunny


Naposledy upravil dne 20/7/2007, 11:44, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  janmat 23/4/2007, 08:46

Ahoj Američan,

vybral si si príhodné meno: si taký slon v porceláne, pravý texasan.
Vpadneš sem, útočíš, a ani nevieš proti komu. Proti starému dedkovi vyťahuješ kanón.

Dovoľ, aby som Ti ako katolík katolíkovi povedal, že jedným z cieľov rehole jezuitov (celým menom Spoločnosti Ježišovej, ktorá je jednou z reholí Katolíckej cirkvi) nie je "definitívna likvidácia protestantizmu".
Cieľom jezuitov je bojovať za pravdu vysvetľovaním pravého učenia Ježiša Krista a jeho Cirkvi a sviatostným životom privádzať ľudí k Bohu. Pozoruhodná je ich črta "robiť viac", a to všetko prostredníctvom sľubov chudoby, poslušnosti, čistoty (tak ako všetky ostatné rehole) ale najmä špeciálnej oddanosti a poslušnosti Svätému Otcovi, rímskemu pápežovi.
www.jezuiti.sk (ale isto najdes aj stranku "tečkacz" alebo "dotus")
Požehnaný deň, a počúvaj aj srdce.
janmat
janmat

Male Poeet p?íspivku : 277
vztah k organizaci : oponent, katolík
Reputace : 0
Body : -10
Registration date : 03. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  PETR So 23/4/2007, 10:19

Američane,nespletl sis století? Skoro tě vidím ve Španělsku za Isabely a po ní.. jak "trestáš" Židy a jiné za jejich "špatnou"víru..Promiň ,možná tak daleko nejsi?Ususuji tak jen podle literatury co doporučuješ ke čtení:Protokoly sion .mudrců a Věčného žida.Brr. affraid Jak můžeš být tak zaslepený?ŽIDÉ I KŘESŤANÉ MAJÍ přeci STEJNÉHO BOHA .TAK Jak můžeš odsuzovat jejich víru?TY TO NEVIDÍŠ?To mi je velice líto...Přečti si encykliku Jana XXIII na téma židovství nebo obdobné pojednání Jana Pavla II...Američane ,Judaismus není totožný se sionismem..Oni se vylučují..Sionisté se snaží o své cíle "politickým"prostředkem.Judaismus čeká na "Mesiáše"Z tvého katolického pohledu je mi až zima..Je fajn ,že tu na diskuzi jsou i Stefan a janmet a jejich pohled je od tvého jiný..díky Bohu..
PS:S tím dr. Háchou souhlasím ...Nevěřím ,že někdo jiný by dokázal dělat v takovém prostředí to co dělal on...Pokud mohl.Byl velice vážně nemocný a tak v určitém okamžiku už nedokázal bojovat se "zlem"které ho obklopovalo..Navíc byl sám..Těším se na okamžik ,kdy ho české dějiny očistí ...On si opovržení národa nezasloužil narozdíl od katolíka Tisa na Slovensku.To je však jiné téma..

PETR So
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  PETR So 23/4/2007, 10:28

Američane,můžeš nám to vysvětlit co je na tomto odkazu?Díky o dusi/zod92.pdf

PETR So
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  OOO 23/4/2007, 10:34

oprava odkazu: http://www.hcjb.cz/pdf/Zapas o dusi/zod92.pdf
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ Empty Re: www.strasnavez.cz STRÁŽNÁ VĚŽ = STRAŠNÁ LEŽ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru