Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

+6
šemdich
Ing.Peter
Bulhar
jája
Alea
Admin
10 posters

Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Admin 19/9/2012, 11:01

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Paul Washer stručně rozebírá na YouTube "evangelium" svědků Jehovových (necelých 7 minut).

- http://www.rozcesti.org/node/497


Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Alea 19/9/2012, 12:50

Supeeer! Díky za odkaz! cheers
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  jája 19/9/2012, 16:53

Z mýho pohledu ten pán SJ vůbec nezná a jde mu o to ukázat, jaký jsou hlupáci. Pokud to tu někdo vyčítá svědkům vzhledem k jiným církvím, a některým právem, tanhle pán se chová minimálně stejně. Já znám pravou pravdu a vy jste falešný.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Bulhar 19/9/2012, 16:59

Jájo, líbí se mi tvé postoje, nejen tento komentář. I když už nejsi SJ, přesto dokážeš rozumně a bez zášti rozebrat klady i zápory této organizace. Kdybych někdy od SJ odešel, chtěl bych si také zachovat tvůj postoj.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Alea 19/9/2012, 17:20

Je to jen můj skromný názor, ale domnívám se, že ačkoliv to ten pán vykládá hodně sebevědomě, chce spíš SJ , s kterými mluví, pomoci uvědomit si, že mají odlišné "evangelium", což je dle Písma hřích. Strhávají totiž pozornost na svojí pozemskou organizaci, ale ne na Krista, v tom má pravdu. Nehledě na to, že zná Písmo líp než leckterý SJ Wink
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Bulhar 19/9/2012, 17:27

Muži např. říkají - vojna se nedá vyprávět, ta se musí zažít, ženy totéž říkají třeba o porodu. Nevím do jaké míry ten pán zná Bibli, ale pokud nikdy nebyl SJ, nikdy nemůže objektivně posoudit SJ. Typickým příkladem na foru je třeba Tonda Vlas - chytrý, sečtělý, znalý Bibli i historii různých náboženstvích, kam já se na něj hrabu. Ale kolikrát napíše o SJ takovou pitomost........

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Ing.Peter 19/9/2012, 17:47

Bulhar napsal:Jájo, líbí se mi tvé postoje, nejen tento komentář. I když už nejsi SJ, přesto dokážeš rozumně a bez zášti rozebrat klady i zápory této organizace. Kdybych někdy od SJ odešel, chtěl bych si také zachovat tvůj postoj.

Nielen on, ale aj ty Bulhar si podľa na veľmi rozumný a vyrovnaný človek. Píšete nezaujato a objektivne.

Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Bulhar 19/9/2012, 17:53

Pane Peter, také mnohdy , ujedu´ale přesto díky.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Anonymní 19/9/2012, 19:09

Bráškové a sestřičky.

Bulhare a jajo, zkuste se podívat na netu na pár jeho kázání s cz. titulky a zjistíte, že to není takový biblický dement jak se domníváte. Naopak mě se líbí jeho výrok o tom, že když neumím něco z Písma vysvětlit, tak to nezměním k obrazu svému, ale přiznám, že tomu nerozumím, ale věřím že je to tak jak se v Písmu píše. Což má pravdu, že SJ to dělají opačně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  jája 20/9/2012, 08:58

yxoxsi, tenhle jeho výrok jedinej mě zaujal. V tom má pravdu. Mluvil jsem o zbytku.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  šemdich 23/9/2012, 17:57

jája napsal:yxoxsi, tenhle jeho výrok jedinej mě zaujal. V tom má pravdu. Mluvil jsem o zbytku.

Mne také zaujal tento výrok.

šemdich

Male Poeet p?íspivku : 62
Reputace : -1
Body : 62
Registration date : 07. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  ingrid 5/10/2012, 11:20

Nehovorím, že to, čo Paul Washer hovorí vo videu je úplné klamstvo, ale ja ako SJ som bežne ľuďom hovorila, že vďaka smrti Ježiša Krista máme nádej na večný život a verím tomu, že ani zďaleka nie som jediná. On sa mi skôr i zdá, že sa snaží byť "charizmatickým rečníkom"....

ingrid

Female Poeet p?íspivku : 10
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 22. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Ing.Peter 5/10/2012, 11:40

Som zvedavý ,kedy mňa niekto okrem JS navštívi doma, alebo osloví na ulici či v práci a prejaví o mňa záujem v duchovnej oblasti.

Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  sazeč 5/10/2012, 11:45

ingrid napsal:Nehovorím, že to, čo Paul Washer hovorí vo videu je úplné klamstvo, ale ja ako SJ som bežne ľuďom hovorila, že vďaka smrti Ježiša Krista máme nádej na večný život a verím tomu, že ani zďaleka nie som jediná. On sa mi skôr i zdá, že sa snaží byť "charizmatickým rečníkom"....
Na tom nezáleží jako na pravdě. On hájil pravdu skrze Slovo a přesně vystihl postoj SJ. Jako SJ se snaží podlomit víru kristovců a nazývá je jako falešné, pokrytecké křestany, on se hlouběji zabývá problémům v postojí SJ proti kristovcům.
SJ se nemohou hlouběji modlit k Bohu, jak řekl, protože nezažívají Boží přítomnost v sobě i okolo.

Vím, že SJ se radují z neštěstí jiných křestanů a také se netají projevovat např. na sjezdech, plno aplausů, jak kristovci jsou pokrytci a SJ praví následovníci Jehovy Boha. Jakoby řekli, že SJ mají Jehovu a kristovci falešného Krista a jak jsou zblázněni. Proto vidím zde i na foru zbytky těchto projevů a jací jsou opravdoví lidé. Ježíš i apoštolé byli v očích opravdových lidí terčem posměchů...

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  transylvánec 5/10/2012, 17:04

sazeč napsal:

SJ se nemohou hlouběji modlit k Bohu, jak řekl, protože nezažívají Boží přítomnost v sobě i okolo.

Vím, že SJ se radují z neštěstí jiných křestanů a také se netají projevovat např. na sjezdech, plno aplausů, jak kristovci jsou pokrytci a SJ praví následovníci Jehovy Boha. Jakoby řekli, že SJ mají Jehovu a kristovci falešného Krista a jak jsou zblázněni. Proto vidím zde i na foru zbytky těchto projevů a jací jsou opravdoví lidé.

Sazeči, ty jsi opravdu korunovanej vůl - Aleo, není komentář sazeče na žlutou kartu ? Takovéhle pomlouvačné pusté žvásty jak organizace tak lidí ?

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  sazeč 5/10/2012, 18:22

transylvánec napsal:
sazeč napsal:

SJ se nemohou hlouběji modlit k Bohu, jak řekl, protože nezažívají Boží přítomnost v sobě i okolo.

Vím, že SJ se radují z neštěstí jiných křestanů a také se netají projevovat např. na sjezdech, plno aplausů, jak kristovci jsou pokrytci a SJ praví následovníci Jehovy Boha. Jakoby řekli, že SJ mají Jehovu a kristovci falešného Krista a jak jsou zblázněni. Proto vidím zde i na foru zbytky těchto projevů a jací jsou opravdoví lidé.

Sazeči, ty jsi opravdu korunovanej vůl - Aleo, není komentář sazeče na žlutou kartu ? Takovéhle pomlouvačné pusté žvásty jak organizace tak lidí ?
Co tak? Pravda bolí, co?

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  gari 5/10/2012, 18:59

Transylvánče, je fakt, že na shromážděních SJ se o jiných křesťanech mluví dost opovržlivě. Jste elitářské náboženství a v tomto duchu jsou vedeni i jeho členové. Když dostanete pozvánku na nějaký seminář nebo přednášku z jiné církve, tak tam ze zásady nejdete. Je to pro vás velký Babylon. Těžko vám pak může být projevena láska, nebo nějaký zájem vůči vaší osobě, když opovržlivě odmítáte. To, že ostatní církve neotravují neustále lidi u jejich dveří neznamená, že o ně nemají zájem. Někteří lidé totiž taková pozvání přijímají a ti co přijdou mají skutečný zájem. Plošné bombardování, které předvádí SJ je kontraproduktivní a spíše lidi od Boha odrazuje. To je má zkušenost založená na tom, že jsem byl mnoho let aktivní SJ a teď mohu sledovat evangelizační činnost jiných církví.

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  transylvánec 5/10/2012, 19:15

Gari, něco jiného je odhalovat falešné nauky a něco jiného je výrok
ničemného sazeče - cituji: Vím, že SJ se radují z neštěstí jiných křestanů.
Witness nazval sazeče povahovým mrzákem. Já za tuhle pomluvu nazývám sazečem ničemným lhářem, bídákem a křivákem v tom nejopovrženíhodnějším smyslu.

Přesto všechno se NERADUJI z jeho neštěstí, že je hluchý, i když si to ten
opovrženíhodný ničema, křivák a bídák myslí.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Ing.Peter 5/10/2012, 19:32

S tým súhlasím ,že je to na žltú kartu Very Happy ak niekto napíše: že SJ se radují z neštěstí jiných křestanů. je to ohováranie od zaujatého človeka. Ale každý sme nejaký...

Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  transylvánec 5/10/2012, 19:37

Pane Peter, on žltú kartu nedostane, to já kdybych řekl mnohem pravdivější výrok, že církevní preláti a pastoři jsou vyžírkové, dobytkové a prasata, tak ji mám, možná i červenou.

Ale to taky záleží na tom, jak Alea prožije den a noc s nezávislým pozorovatelem.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  sazeč 5/10/2012, 19:57

transylvánec napsal:Pane Peter, on žltú kartu nedostane, to já kdybych řekl mnohem pravdivější výrok, že církevní preláti a pastoři jsou vyžírkové, dobytkové a prasata, tak ji mám, možná i červenou.

Ale to taky záleží na tom, jak Alea prožije den a noc s nezávislým pozorovatelem.

Neboj, transylvánče, Alea ti nedá červenou a nedala. Běž se podívat na svoje minulé příspěvky, jak pravidelně haníš ostatní kristovce a nazveš je nejhrubšími výrazy. Doporučuji tě, abys studoval evangelium nezávisle.

Petere, SJ naoko projevují zlobu nad pokrytectvím křestanů, vskrytu je to právě ta motivace, aby víc milovali VRO, který ,,odhalil pokrytectví všech křestanů s názvem Velký Babylon". O to víc ve VRO důvěřují...

No a nepsal jsem ,,všichni" SJ. Jako SJ mně bylo špatně. Pokyvování souhlasu to bylo ponižující, falešný projev. Musel jsem nechtě tleskat. Běž nezaujatě na sjezdy a uvidíš. Viděl jsem jednu mladou ženu, jak při provolávání slávy Jehovovi a nenávisti vůči ostatním hlavně křestanům odešla smutně. Byla od ostatních nápadně jinak oblečena. Možná byla příznivě pozvána od příjemných SJ a když tam šla...

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  transylvánec 5/10/2012, 20:05

Sazeči, napsal jsem snad někde, že křestané mimo SJ se radují z neštěstí SJ ? Ty jsi to napsal, i když v obrácené verzi. Ani nemáš pokoru uznat chybu. Ale kam bych přišel, kdybych do každého psa měl kopnout.
Ty jsi opravdový ubožák. No malým dětem se nenadává ani se nebijí.

P.S. Maková panenka a motýl Emanuel ti už skončili, tak běž spinkat.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Bulhar 5/10/2012, 21:16

sazeč napsal:

No a nepsal jsem ,,všichni" SJ.

Sazeči, já neznám ani JEDNOHO SJ, který by se radoval z neštěstí jiných křestanů.

Je fakt, že toto forum má poukazovat na omyly některých nauk SJ a pomáhat těm, co chtějí odejít. Ale nesmí se to zneužít na opravdové pomluvy. Toto by se mělo postihovat.

Dnes mě oslovili na ulici mormoni, řekl jsem jim, že jsem SJ a také s jakými mormonskými naukami nesouhlasím, avšak také jsem jim řekl, za co si mormonů vážím. Dokonce jsme domluvili další setkání na pondělí.
Chci tím říct sazeči, že nemusíš souhlasit s nějakým výkladem SJ, ale nesklouzávej k nenávisti a pomluvám.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Admin 5/10/2012, 22:46

Zámek.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky Empty Re: Evangelium svědků Jehovových - film s CZ titulky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru