Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

+30
lorak
anonymous22
Vierka
Jiří Brei
drobeček
rals
Mezek
pepakrocan
frodobagin
Ing.Peter
Styvi
transylvánec
Matěj Telam
daniely
Tonda Vlas
jája
gari
josef poutník
Patrobas
Melissa
Pollypus
sazeč
Jesen
delta.gama
JAREKzRybenu
witness
Bulhar
zbysek
Minehava
Alea
34 posters

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Alea 22/9/2012, 13:27

Styvi napsal:S tím šestým smyslem bych byl opatrný.
Ono hodně záleží i kdo co pod pojmem šestý smysl rozumí.

Milý Styvi, měla jsem tím na mysli intuici, s jakou dokážou "odhadnout" co si o nich kdo myslí. Stejně tak jsem si všimla, že hodně reagují na řeč těla apod., takže "vycítí" i to, co nebylo přímo vysloveno. Ale je to jen můj osobní postřeh.

Tobě též krásný den a pohodu. flower
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Styvi 22/9/2012, 13:57

Alea napsal:
Styvi napsal:S tím šestým smyslem bych byl opatrný.
Ono hodně záleží i kdo co pod pojmem šestý smysl rozumí.

Milý Styvi, měla jsem tím na mysli intuici, s jakou dokážou "odhadnout" co si o nich kdo myslí. Stejně tak jsem si všimla, že hodně reagují na řeč těla apod., takže "vycítí" i to, co nebylo přímo vysloveno. Ale je to jen můj osobní postřeh.

Tobě též krásný den a pohodu. flower
Milá sestřičko moc děkuji za vysvětlení.
To co píšeš je pravda.

Dík a hezký nerušený den přeji.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 22/9/2012, 13:58

Ahoj Styvi a Aleo, je to tak, jak píšete. Neměl jsem na mysli...

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Styvi 22/9/2012, 14:00

sazeč napsal:Ahoj Styvi a Aleo, je to tak, jak píšete. Neměl jsem na mysli...
To je OK
Hezký a příjemný den Sazeči.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 22/9/2012, 17:26

Alea napsal:
Milý sazeči .......
Myslím, že v komunikaci s witnessem jsi jednoznačně v právu Ty....
Ještě poslat dudlíka a bude snad už klid... Very Happy

o čemž svědčí i adminovo uzamknutí - prostě už tady máme dost těch nechutných pří.
Jistě, když jsem poprvé po svém návratu na fórum oslovil přímo sazeče s tím, že souhlasím s jeho komentářem, bylo samozřejmě mým skrytým cílem rozpoutat nechutnou při. Very Happy

Vím, že je Ti to líto, mě to taky mrzí, že někteří povyšují své ego nad druhé a často i nad Krista, což je mnohem horší.
Nechceš i sobě navrhnout žlutou kartu za urážlivá slova?
Neboj, to byl vtip... Very Happy

witness napsal:
Můžeš mi, prosím, Aleo, sdělit, co ještě mám udělat?
Bude li to rozumné a přispěje li to k lepší atmosféře mezi mnou a sazečem, udělám to.
Jak jsem napsala sazečovi, pokud spolu nejste schopni komunikovat, bude lepší nekomunikovat spolu vůbec v zájmu míru na fóru.
To není odpověď na mou otázku a také je to odpověď tak trochu mimo Tebou nastavené téma.
Ty jsi nepsala, abychom spolu přestali komunikovat, ale napsala jsi, ať si podáme ruce a smažeme minulost. Tak jsem se Tě ptal, co tedy mám k tomu podání ruky ještě dál udělat.
Reagoval jsem, a to s upřímností, jen a pouze na Tvá slova a Tvůj návrh.

Lepší by ovšem bylo pochopit to, že neslyšící mají svůj svět....
Fakt? Neříkej...
Já proti neslyšícím opradu vůbec nic nemám.
Já si nemyslím, že by sazeč reagoval uraženě, já se domnívám, že Ti jednoduše nerozuměl a přebral si to po svém.
Můžeš mi, prosím, říci, o jakých mých slovech, kterým sazeč nerozuměl, teď mluvíš?
Píšeš hodně obecně a pokud chceš někoho z něčeho vinit, měla bys být velmi konkrétní, jinak je to nic neříkající rádoby moudrá vata.

Ale upřímně - ta urážka pak taky o něčem svědčí. Minimálně o Tvém postoji k němu. Ani to nemusí být v tom co běžně říkáš, ale co si myslíš. Nějak se mi to rozchází s Kristem....ale to už je jen můj osobní názor....
Vidíš ten paradox?
Kdybych nezačal komunikovat se sazečem a nezačal tím, že jsem ocenil jeho komentář, tak bys neměla důvod tato slova psát.
No, jsi ještě mladá holka, tak jednou snad celou situaci uvidíš poněkud zraleji...

sazeč napsal:
Aleo, díky za upřímná slova.
Dál už nemůžu psát, jelikož witness by toho ,,chytil" a použije proti mně. Tedy rád používá na nejslabší místa, tedy zbabělec.
Aleo, toho dudlíka jsi, jak vidět, ještě sazečovi neposlala, jelikož je stále neklidný a stále kolem sebe kope nožičkama... Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 22/9/2012, 18:16

to witness

Hraješ svou hru. pirat

Pasuji tě na politika, co omílá stále dokola až utlučeš ostatní pirat : ,,já ne, to on." Jednou jsi sympaťák, podruhé hrubián. Vidíš jen to co bys chtěl a snažíš se ostatní přesvědčit, že jsi myslel upřímně. Vysmál ses mi v minulosti mnohokrát a vždy jsi mne chytil za nějaké slovo. Dokonce jsi mi mnohokrát lhal tak, že jsi se snažil ostatním říct, že to vůbec není a jakej jsem rozmazlenej. A ani poté jedna omluva.

A pak jsi se změnil a upřímně mně fandil. Oh, chlapče, chlapečku, dudlíčku... Měl bys projevit úctu každému a jednoho považuj za sobě nadřazeného!

Tvoje slova budou soudit tebe. Boha neklameš, mě klamat můžeš.

Alespoň přestaň se rýpat do druhého pirat , naopak povzbuď a použij rozlišovací schopnost!!


Naposledy upravil sazeč dne 22/9/2012, 18:34, celkově upraveno 1 krát

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 22/9/2012, 18:27

sazeč napsal:to witness

Hraješ svou hru. pirat
Sazeči, zkus se k tomu postavit jako chlap a povznést se na to. Čím víc budeš šťourat v hovnu, tím víc bude smrdět.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 22/9/2012, 18:33

zbysek napsal:
sazeč napsal:to witness

Hraješ svou hru. pirat
Sazeči, zkus se k tomu postavit jako chlap a povznést se na to. Čím víc budeš šťourat v hovnu, tím víc bude smrdět.

Máš naprosto pravdu. Díky. Twisted Evil

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 22/9/2012, 18:52

zbysek napsal:
sazeč napsal:to witness
Hraješ svou hru. pirat
Sazeči, zkus se k tomu postavit jako chlap a povznést se na to. Čím víc budeš šťourat v hovnu, tím víc bude smrdět.
Jsem zvědavý, co na slovník Zbyška řeknou naši nejjasnější a nejspravedlivější admini.
Co myslíš, Aleo, jak Ti slovo h.... koresponduje s křesťanstvím?
PS - To, v čem se sazeč šťourá, jsou jen jeho utkvělé představy, ale Zbyšek má pravdu.
Čím více se v nich sazeč bude šťourat, tím více to bude v jeho komentářích cítit ....

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  lorak 22/9/2012, 18:54

sazeč napsal:
witness napsal:
sazeč napsal:
A pak se mi omluvíš? To snad ne :?
Sazeči, co Ty vlastně chceš?
Kdybys to aspoň věděl Ty sám... Very Happy

No nic, když trváš na svém...

Příště napíši všem o tobě urážlivě a zároveň v jednom příspěvku se ti omluvím, jo Sad Tomu se říká upřímná omluva Question

Ale stejně tě znám, tak nač? Shocked

Ptám se tě, myslels upřímně na svou omluvu?

Jsem zde proto, abych mluvil o Kristu, našem Pánu, ne o takovém, jakého jsme znali jako SJ. A aby někteří vstoupili do něj. cheers

Sazeci kam chces, aby vstupovali lidi, co naseho nebeskeho Otce Boha Jehovu uctivaji jako jedineho praveho Boha duchem a pravdou.

Spojeni s pravym Jezisem Kristem jednoznacne vede k uctivani a spojeni s nasim nebeskym OTCEM BOHEM JEHOVEM a nekonci pouze u samotneho Jezise. Falesni krestansky odpadlici misto Boha Jehovu uz davno v minulosti zacali uctivat falesneho KRISTA, ktery se promenuje na andela svetla. Pouzivajic modlu - KRIZ a oslavujic jeho narozeni 25 prosince velice jasne ukazuji, kdo je timto jejich bohem. Nas nebesky Otec a NEJVYSSI BUH Jehova ani Jezis Kristus BOZI SYN to urcite neni.

Sazeci nesnaz se dalsi lidi navadet na uctivani demonu a spojeni s nimi, ktere ty sam udrzujes, lebo stale mluvis o znovuzrozeni, ale pritom sam nerozumis jaky ma tahle vec pro zivot krestanu skutecny smysl a odporujes zapsane Bozi vuli v Bozim slove PRAVDY.


Naposledy upravil lorak dne 24/9/2012, 15:54, celkově upraveno 3 krát

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 22/9/2012, 22:07

Loraku, SJ mají o křestanech nesprávnou představu, akorát na nich vidí především negativního. Netěšilo by je, kdyby křestany viděli takové, jací ve skutečnosti jsou. Stále a stále omílají staré zprávy a hledají nejnovější skandály u křestanů, avšak u sebe nikoli. Naopak ututlají skutečnosti páchané ve svých řadách.
Vždy budeme dělat chyby, to dá rozum, avšak tajit? Bible netají hříchy národa židů, tak proč tajit hříchy SJ na veřejnosti? Není to postavení skály z karet, aby se náhodou jednou neprovalilo? Spravedlivý člověk i když spadne, jistě vstane...

My, kristovci, následovníci Krista, Boha Otce obyčejně uctíváme a to díky přijetí Krista jako svého Pána a Mesiáše. Krista bez Otce neuctíváme, to dá rozum. Akorát oslavujeme také jako Otce jak popisuje např. Zjevení. Ježíš není anděl, jinak by nemohli před ním pokleknout. Toho máme vzývat jako vzývali židé před prvním příchodem Krista. On je ten, První a Poslední, ten mrtvý a ožil se, ten je Mesiáš a Vykupitel, na koho se máme obrátit s modlitbou, jak to dělali Štěpán, Pavel, Jan a ostatní prvnotní církve. Vždy když myslím na Ježíše myslím na jeho i našeho Otce, aj obráceně na Otce myslím i na Jeho syna Ježíše.

Syna máme v sobě, abychom byli u Otce. Vy, SJ, se snažíte být u Otce, jenomže se Synem nejste ve spojení (alespoň vím), protože být ve spojení s Ježíšem znamená být v něm, a to může jen v novém znovuzrozeném duchu. Proto SJ učí, že chodíte s Jehovou, a že s Ježíšem už se nemluví. Mají jakoby strach, aby to jméno Ježíš nepřeválcovalo nad jméno Jehova. Těch 144000 znovuzrozených je málo, když uvážíme dlouhou historii 20 století. Dokonce v 1.století přesahoval mnohonásobný počet těchto křestanů, jelikož psáno, že jméno Ježíš bylo kázáno po celé zemi.

Abys přijal Krista jako Pána a oslovil ho jako takového, musel bys mluvit z Božího Ducha:
1.Kor.12:4 Proto vám prohlašuji: Nikdo, kdo mluví z Božího Ducha, neříká: ,,Ježíš buď proklet," a nikdo nemůže říct: ,,Ježíš je Pán," ne-li z Ducha Svatého.

Proto se musíš znovu narodit.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 09:28

STÍŽNOST

PÍŠU TO VŠUDE, ABY TO ALEA NESTAČILA RYCHLE SMAZAT
A ABY SI TOHO JEJÍ ŠÉF ADMIN VŠIML A ZAKROČIL


Naše nová katolická adminka Alea zcela bez jakéhokoliv důvodu a varování smazala v noci celé téma, čímž
1) jednoznačně překročila své pravomoce
2) jasně ukázala, že není schopná a způsobilá býti adminkou

Co se stalo?
V onom tématu Pavel Port vyjádřil nespokojenost, že Alea přesunula transylváncovu modlitbu
z vlákna modlitby do jiného, dnes již smazaného.
(Pavle, svůj komentář už dnes nenajdeš..)

Připojil jsem se k Pavlovi (ačkoliv ani Pavel ani já text modlitby transylvánce nesdílíme) a napsal, že to byla diskriminace, což Alea uznala, ale na mé argumenty, že by tedy měla modlitbu vrátit na původní místo, reagovala tak, ať to udělá sám transylvánec, aby to nevypadalo, že modlitba je od ní.
Napsal jsem, že nevidím důvod, proč by měl její chyby opravovat transylvánec.
Dále jsem jí napsal, a to prosím zcela VĚCNĚ, SLUŠNĚ A FAKTICKY můj názor na jinou věc,
a to opět zcela VĚCNĚ, SLUŠNĚ A BEZ JAKÝCHKOLIV URÁŽEK.

Bylo to kolem 3h ráno a ve 4h už bylo celé vlákno smazáno !!!!!!!! ?????????
Alea se zjevně probudila, šla na fórum, a vzápětí vlákno smazala.

Když jsem se dnes podíval na fórum, všiml jsem si, že můj příspěvek chybí a záhy pochopil, že
chybí celé vlákno, kde NIKDO NEMLUVIL SPROSTĚ, NEURÁŽEL, NEPSAL NIC NEPRAVDIVÉHO.

Dostal jsem ale od Aley tuto soukromou zprávu, zde je:
Je vidět, že měl sazeč pravdu. Sám se ukazuješ v pravém světle. Každý náznak smíření je pro Tebe podnětem, abys začal kousavě útočit. Zajímalo by mě, proč jsi nyní dnes vůči mě tak jízlivý. Snažila jsem se Tě smířit, ale jak se zdá, nejsi právě TY schopen reagovat bez emocí (hlavně negativních) ač právě toto vyčítáš druhým.

Takže se nezlob, ale Tvým slovům o úctě apod. nevěřím a komunikaci s Tebou končím. A své rady ohledně mých postupů si strč za klobouk - přečti si "Zbyškovo" pravidlo - admin má vždycky pravdu (vč. jeho pomocníků). Téma mažu, je plné Tvých urážek a negativních výpadů, naprosto ztratilo svůj význam - gratuluji Ti k jeho "rozpliznutí". Nazdar.

P. S. Chceš v diskusi za každou cenu jenom ZVÍTĚZIT, je mi tě líto. Začínáš se projevovat jako Lorak.


K výše uvedenému napadání mé osoby nebylo nejmenších důvodů a proto tedy žádám Aleu, aby vlákno okamžitě uvedla v jeho původní podobě (má li ho ještě někde v archivu, o čemž ale pochybuji) a dala tak každému možnost, aby si udělal vlastní názor.
Kdyby udělala jen ,,zámek´´, ale nechala uzamčené vlákno i nadále k nahlédnutí, neřeknu ani slovo, ale svévolně smazat, to je už opravdu hodně za hranicí adminské profesionality.

Budeme li zde na fóru v situaci, že naše příspěvky budou mizet ze dne na den, bez varování, jen na základě nálady Aley, pak se dostaneme do stavu mnohem horšího než jsou praktiky u SJ, protože tam jsou nepohodlní lidé alespoň dopředu varováni.

Též žádám admina, který je nad Aleou, aby z toho vyvodil veškeré důsledky.

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Alea 23/9/2012, 12:50

Ráda bych se vyjádřila pro nezávislé čtenáře - o čemž jsem informovala písemně Pavla Porta, (stejně tak jako transylvánce a admina) - že witness se včera v tématu - které odklonil od jeho původní debaty začal projevovat nenávistně a že i jeden nezávislý pozorovatel, který tuto debatu viděl, se vyjádřil v tom smyslu, že je to "podlý člověk". Když jsem se začala snažit o usmíření a zklidnění jeho projevů, tím více se do mne začal obouvat.

Dále bych ráda upozornila, že se v celém MNOU ZALOŽENÉM (Téma nezaložil witness, ačkoliv by zde rád budil dojem, že "jeho" vlákno zmizelo) vláknu nehovořilo ani v jedné větě ve smyslu jeho původní debaty a nadpisu, tudíž ztratilo zcela význam, tím více, že na něm byly jen witnessovy kousavé urážky. Od admina mám tu pravomoc zamykat vlákna, která nemluví o původní náboženské otázce a mazat ty, kde se začínají objevovat hrubé osobní urážky.

Witness se projevil hůře než Lorak a začal napadat nejen mou osobu a mou osobní víru ale rovněž i mé pravomoce jakožto adminovy pomocnice a na onom vláknu je zesměšňoval (slovy jakože "moje vyjadřování je bída", "admin se rozhodl nešťastně když mne jmenoval" "tupé proudící stádo k sochám panny Marie" apod.). Vlákna opravdu nejsou určena k napadání osob a jejich osobního přesvědčení, ačkoli by si tuto "výsadu" někteří rádi prosadili.

Ráda bych požádala čtenáře, aby podobné witnessovy výpady vůči komukoli dalšímu (předvedl jich dost u sazeče a nově i u mě) ignorovali a nevyjadřovali se k nim, aby se nerozproudila nová vlna urážek a zlého ducha. Já jsem se rozhodla witnesse ignorovat, jak se zachovají ostatní je na každém. Kdokoliv bude chtít znát celou situaci, může se obrátit individuálně na můj email.

Znovu bych ráda upozornila: Vlákna nejsou určena k urážení!
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 16:22

Alea napsal:Ráda bych se vyjádřila pro nezávislé čtenáře - o čemž jsem informovala písemně Pavla Porta, (stejně tak jako transylvánce a admina)
Jaké nezávislé čtenáře?
Nikdo není nezávisklý, pokud si nemůže přečíst originál a pokud je odkázán jen na Tvé subjektivní převyprávění, které nemá s původním obsahem moc společného, protože záměrně cituješ věci tak, aby mi to uškodilo.
Já se nebojím zveřejnit pravdu, jen lituji, že jsem si uvedený rozhovor nezkopíroval
a nemohu ho tedy teď vložit.

- že witness se včera v tématu - které odklonil od jeho původní debaty začal projevovat nenávistně
Co to je za cílenou manipulaci se čtenářem?
Proč vedeš čtenáře k názoru, že jsem psal nenávistně, když to není vůbec pravda?
Zjevně jsi nechtěla, aby si vlákno přečetli i druzí a viděli, co Ti bylo, a to slušně a jen argumentačně, vytýkáno.
Např. to že jsi na jedné straně sama uznala, že ses vůči transylváncovi zachovala diskriminačně, ale že jsi nebyla ochotná svou chybu napravit.
Raději jsi místo toho zneužila svou pravomoc admina a vše jsi smazala.
a že i jeden nezávislý pozorovatel, který tuto debatu viděl, se vyjádřil v tom smyslu, že je to "podlý člověk".
Který nezávislý pozorovatel?
1) Žádný další diskutující tam nebyl.
2) Jediný, kdo tam kromě nás dvou diskutoval, byl Pavel port, který měl na Tvůj postoj vůči transylváncovi úplně stejný názor jako já.
3) Příspěvek jsem psal cca ve 3 hodiny ráno a cca ve 4h už bylo celé vlákno smazáno.
To jsi měla onoho nezávislého pozorovatele doma v posteli?
Když jsem se začala snažit o usmíření a zklidnění jeho projevů, tím více se do mne začal obouvat.
O jakém usmíření mluvíš?
Diskuze nebyla nijak vyhrocená což by posoudil každý, kdo by to četl, ale, žel, nemůže, protože jsi vše smazala dříve než se dnešní čtenáři mohli dostat na fórum.
Prostě jsi nechtěla, aby druzí viděli, jak jsi neochotná napravit svou chybu vůči transylváncovi,
jak jsi vymýšlela výmluvy, abys tak nemusela činit, a když jsem Ti navrhl, abys napsala doprovodný text a modlitbu transylvánce pak dala zpátky na původní místo a tak se vyhnula své obavě, aby si někdo nemyslel, že modlitba pochází od Tebe, jsi reagovala až v soukromé zprávě mně, že si mám ,,své rady strčit za klobouk´´.
Dále bych ráda upozornila, že se v celém MNOU ZALOŽENÉM (Téma nezaložil witness, ačkoliv by zde rád budil dojem, že "jeho" vlákno zmizelo)
Nikdo ti neupírá, žes to vlákno založila Ty a já nemám nejmenší zájem, abych byl považován za jeho zakladatele.
Řeč je o něčem jiném.
vláknu nehovořilo ani v jedné větě ve smyslu jeho původní debaty a nadpisu
První, kdo reagoval, že Ti připomenul, že se chováš diskriminačně vůči transylváncovi, byl Pavel port, já jsem na něj jen navázal, proč jsi to tedy nesmazala hned poté, co psal pavel port?

Od admina mám tu pravomoc zamykat vlákna,
Psal jsem, že kdybys vlákno nechala jen zamčené, neřeknu ani slovo...
cituji se:
Kdyby udělala jen ,,zámek´´, ale nechala uzamčené vlákno i nadále k nahlédnutí, neřeknu ani slovo, ale svévolně smazat, to je už opravdu hodně za hranicí adminské profesionality
Ovšem Ty si pleteš zamykání a mazání.
Jsem zvědav, co Ti na to admin řekne, ráno byl na fóru, takže zjevně můj komentář četl.
která nemluví o původní náboženské otázce a mazat ty, kde se začínají objevovat hrubé osobní urážky.
Osobní urážky tam nebyly a nastolené vyústění hovoru jednoznačně navazovalo na dané téma.
Pokud dále budeš tvrdit, že jsem Tě urážel, pak prosím odpověz na otázku, proč jsi tedy nesmazala jen mé komentáře, ale i komentáře Pavla porta.
Odpověď znám, Ty taky, ale čtenáři se to asi nikdy nedozví, když jsi provedla těžkou cenzuru
a bleskový inkviziční zásah, který přesahuje i praktiky VRO.
Witness se projevil hůře než Lorak a začal napadat nejen mou osobu a mou osobní víru ale rovněž i mé pravomoce jakožto adminovy pomocnice a na onom vláknu je zesměšňoval
Dej k dispozici originál a nemusíš to tendenčně zabarvovat v můj neprospěch.
"moje vyjadřování je bída",
"
Ne, psal jsem, že si jinak vážím Tvých názorů, ale uvedené odpovědi jsou bída neboli ty odpovědi, kdy jsi se evidentně vymlouvala, abys nemusela jednat dle práva vůči transylváncovi.
admin se rozhodl nešťastně když mne jmenoval
Jistě, můj názor je, že jako adminka jsi nebyla dobrou volbou, protože na tuto funkci nemáš
patřičný nadhled, zralost a objektivitu.
Je snad takový názor důvodem k mazání?
Jsi snad nedotknutelná jako VRO a nesmí se Ti v ničem oponovat?
Děvče, děvče, sama si tu kopeš hrob důvěry v Tebe jako v objektivního admina.
"tupé proudící stádo k sochám panny Marie" apod..
Slovo ,,tupé´´ jsem nepoužil, uveřejni originál a nevymýšlej si slova, která mě mají cíleně poškozovat.
Ráda bych požádala čtenáře, aby podobné witnessovy výpady vůči komukoli dalšímu (předvedl jich dost u sazeče a nově i u mě)

Ty ,,výpady´´ vůči Tobě jsi raději smazala aby nebylo vidět, že to byly pouhé argumenty, které jsi nerada slyšela, a protože jsi na to neměla co odpovědět, tak jsi to smazala.
A onen výpad vůči sazečovi (mrzák), jsem uznal, omluvil se, tak nevím, jak dlouho se s tím budeš ještě zabývat.
A to mám ještě vůči Tobě tolik slušnosti, že ani necituju, jak jsi zareagovala, když jsem se Tě ve smazaném vlákně zeptal, jak budeš reagovat na Zbyškův výraz ,,hovno´´.
Asi se Ti Tvá nesmyslná reakce v noci rozležela a i to přispělo k tomu, že jsi byla tak čilá v mazání.
ignorovali a nevyjadřovali se k nim, aby se nerozproudila nová vlna urážek a zlého ducha.

Přátelé, prosím, ignorujete mě Very Happy
Já jsem se rozhodla witnesse ignorovat, jak se zachovají ostatní je na každém. Kdokoliv bude chtít znát celou situaci, může se obrátit individuálně na můj email.
Co to je za výzvu?
Co se na Tvém mailu dozví? Budeš mu vyprávět pohádky o tom, co jsme si říkali?
Nebo máš kopii naší rozmluvy a budeš ji ukazovat soukromě samozřejmě se svým vlastním výkladem bez možnosti, abych se bránil?
Máš opravdu vytříbené pojetí spravedlnosti, nebylo by lepší sem diskuzi vrátit v původním znění a nebudeš pak muset psát tyto trapné výzvy?

Jen doufám, že se admin, který se dosud mnohá léta vyznačoval zejména pasivitou a proto se o své adminské povinnosti podělil s Aleou, která tu zavádí inkviziční metody, probere z letargie a vyvodí z toho správné důsledky a nebude tolerovat praktiky, které nedělá ani VRO (ten alespoň varuje a svolává právní výbor, teprve potom někoho ,,vymazává´´)

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  pavel port 23/9/2012, 16:27

Alea napsal:Ráda bych se vyjádřila pro nezávislé čtenáře - o čemž jsem informovala písemně Pavla Porta, (stejně tak jako transylvánce a admina)...

Znovu bych ráda upozornila: Vlákna nejsou určena k urážení!

Vidím, že jsem se se svým otevřeným vstupem (fórum jsem sledoval předtím už mnoho měsíců) trefil přímo do lítého boje! Smile
Mrzí mne, že jsem k tomuto nedorozumění přispěl: na vlákně o modlitbě jsem učinil dotaz na Transylvánce (a je pravda, že mým dotazem se směr vlákna od vkládaných modliteb stočil do diskuse). Alea tedy založila nové, diskusní vlákno, kam jen přemístila Transylváncovu modlitbu a můj dotaz.
Alea se mi omluvila za to, že celé vlákno později smazala kvůli dalšímu propukajícímu sporu s Witnessem. Ujistila mne, že se omluvila i Transylváncovi, protože si na začátku neuvědomila, že to bude v důsledku působit tak, že ona nějak selektuje modlitby účastníků fóra (ale Transylváncova modlitba tam visela týden - čehož jsem si zprvu ani já nevšiml) a přemísťuje je jinam.
Tuhle omluvu beru - nevidím na celé věci nic dramatického. A vracet na vlákno modliteb modlitbu Transylvánce Alea vskutku sama nemůže (objevila by se na vláknu pod jejím jménem). Tím, že (jak mi napsala) poprosila Transylvánce, ať modlitbu vrátí zpět pod svým jménem, uvedla věci na pravou míru - a já to beru jako uzavřenou věc.
pavel port
pavel port

Male Poeet p?íspivku : 27
vztah k organizaci : zajímá mne každý člověk
Reputace : 0
Body : 29
Registration date : 22. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  pavel port 23/9/2012, 16:42

Rád bych ještě oslovil tebe, Witnessi. Vím ze svých dřívějších návštěv fóra, že jseš správný chlap, který si chce všechno ohmatat vlastníma rukama, prověřit si to - myslím, že i trocha ironie a občasné "obouchání až na dřeň", abychom se dobrali pravdy, patří na stránky tohoto fóra. Nevyužívej ale prosím tohohle svého nástroje (inteligence a sarkasmu) jen proto, abys druhé za každou cenu převálcoval. Víš, jsem svou letorou taky spíš cholerik - někdy mi to dá děsně práce, abych zůstal v klidu a jen si nevyřizoval účty - ale Kristovo přikázání "Milujte se, jako jsem miloval já vás" - to není žádný babský sentiment. Vím, že právě tohle stojí někdy chlapa veškeré jeho síly - tím největším protivníkem jsme si ve většině případů my sami. Kéž, Witnessi, sloužíme druhým tím, co jsme dostali jako dary a nástroje - a tyhle dary nezneužijeme.
"Mám odpustit až sedmkrát?" - "Ne, až sedmasedmdesátkrát." (Tj. nekonečně mnohokrát...)
pavel port
pavel port

Male Poeet p?íspivku : 27
vztah k organizaci : zajímá mne každý člověk
Reputace : 0
Body : 29
Registration date : 22. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 16:59

pavel port napsal:
Vidím, že jsem se se svým otevřeným vstupem (fórum jsem sledoval předtím už mnoho měsíců) trefil přímo do lítého boje! Smile
Lítý boj z toho udělala Alea, když vlákno bez důvodu smazala. Very Happy

Mrzí mne, že jsem k tomuto nedorozumění přispěl:
Nic jsi nezavinil, takže Tě nic mrzet nemusí.
Alea se mi omluvila za to, že celé vlákno později smazala kvůli dalšímu propukajícímu sporu s Witnessem.
Až na to, že onen propukající spor jsi nečetl, ani nikdo jiný, protože bys musel zjistit, že to žádný propukající spor nebyl.
Ujistila mne, že se omluvila i Transylváncovi, protože si na začátku neuvědomila, že to bude v důsledku působit tak, že ona nějak selektuje modlitby účastníků fóra
Já jsem se jí dále jen zeptal, jestli tedy transylváncovu modlitbu vrátí na původní místo, když už si svou chybu uvědomila.
Bylo mi řečeno, že nevrátí, protože by to vypadalo, že ta modlitba je její.
Na to jsem já zareagoval, že to nepovažuji za argument a nevidím důvod, proč by měl její chybu napravovat transylvánec.
A vracet na vlákno modliteb modlitbu Transylvánce Alea vskutku sama nemůže (objevila by se na vláknu pod jejím jménem).

K tomuto argumentu jsem jí na smazaném vlákně poradil, ať modlitbu vrátí s doprovodným textem, že udělala chybu a že transylváncovu modlitbu vrací zpět.
Na to mi bylo v soukromé zprávě Aleou sděleno, ať si své rady strčím za klobouk.
Tím, že (jak mi napsala) poprosila Transylvánce, ať modlitbu vrátí zpět pod svým jménem, uvedla věci na pravou míru - a já to beru jako uzavřenou věc.
Já jsem to také nebral dramaticky, jen jsem jí poradil a nijak jsem ji k ničemu nenutil.
Celá věc by zůstala uzavřená bez potíží, kdybych ráno nezjistil, že celé vlákno bylo Aleou smazáno, a to zcela bezdůvodně, neprofesionálně a zbytečně.
A žádný lítý boj by nenastal..... Very Happy

Nebo tu snad vedení fóra začne zavádět praktiky VRO, i když proti těmto praktikám veřejně vystupuje?
Navíc, i kdyby nějaký SJ ve sboru sebevíce nahlas říkal to, co se mu nelíbí, nikdy by nebyl vymazán tak rychle, jak to udělala Alea.
Pokud v tomto duchu bude vedení fóra pokračovat, může se od nich VRO učit, jak utužit disciplínu a vypořádat se s komentáři, které se jim nehodí.


Naposledy upravil witness dne 23/9/2012, 17:05, celkově upraveno 2 krát

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 17:04

pavel port napsal:
myslím, že i trocha ironie a občasné "obouchání až na dřeň", abychom se dobrali pravdy, patří na stránky tohoto fóra.
Souhlas.
Nevyužívej ale prosím tohohle svého nástroje (inteligence a sarkasmu) jen proto, abys druhé za každou cenu převálcoval.
Že si občas někdo koleduje o převálcování a že to někdy udělám, to klidně uznám, jen si nemyslím, že bych to dělal za každou cenu a vždy, vyhrazuji si to jen na specifické případy, se kterými už normální domluva není možná Very Happy
Kéž, Witnessi, sloužíme druhým tím, co jsme dostali jako dary a nástroje - a tyhle dary nezneužijeme.
S tím určitě souhlasím.

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 23/9/2012, 17:27

No, četl jsem ráno příspěvek od witnesse. Zarazilo mne, když tam uvedl slovo asi takto ,,duchařina" něco v tom smyslu, jak vysmívá těm kristovcům co vlastní dary DS.

Proč napadat?

Mohl bych se vrátit zpět na několik měsíců, na to nemám vzpomínky, ale to vás nemusí zajímat. Witness rád válcuje, je šéf. On uzná někoho, za koho vidí jako člověka. Jenomže Bůh není člověk, máme jeden od druhého co učit a vážit si ho. Není pravda, že není domluva. Kdo to tvrdí, ten neví to proto, že převyšuje ostatní.

Ježíš řekl, že máme milovat především nejmenšího, také řekl, že nemáme očekávat od druhého poklonu: co za to. Takového člověka nepotřebuji. Hned jsem do něho viděl, Bohu díky za jeho dary!!

Witnessi, buď jako chlap. Alea je něžného pohlaví, však se udobří. Buď klidnej, nebo bude peklo. V tom se musím zastát Aley.

Každý má svůj názor a je třeba ho náležitě respektovat a ne napadat jak to dělají SJ a v minulosti katolíci a protestanté. Proto odhoďme zloby a oblečme mírnost a sebeovládání.

V tom pomáhej Bůh skrze DS! Amen.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Mezek 23/9/2012, 17:54

study Kde není dříví,hasne oheň. scratch flower

Jo,kdyby jsme byli v hospodě,řeknu jdem na panáka.Co jsme si to jsme si.Tak to řešíme my,co máme boty od bláta...
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 18:24

sazeč napsal:No, četl jsem ráno příspěvek od witnesse. Zarazilo mne, když tam uvedl slovo asi takto ,,duchařina" něco v tom smyslu, jak vysmívá těm kristovcům co vlastní dary DS.
Ale to nebyl, sazeči, onen smazaný příspěvek, byl to jiný, který je stále ještě k dispozici
a ve kterém jsem psal o tom, jaké různé typy lidí se tu na fóru vyskytují a mimo jiné jsem napsal, že tu máme též:
duchaře, kteří za vším vidí Boží vedení a když někde zakráká vrána, mají pocit, že jim Bůh něco vzkazuje
Proč napadat?
Nesmíš za každým odlišným názorem hned vidět napadání, sazeči Very Happy
Witness rád válcuje, je šéf.
Kdybych Ti napsal, že to tak není, věřil bys tomu?
Kdo to tvrdí, ten neví to proto, že převyšuje ostatní.
Někdy se stává, že někdo v někom vidí velkého a silného, ale často je to proto, že onen, kdo to tak vidí, to tak vidí jen proto, že se sám cítí malý a slabý.

To neber osobně, to byla jen obecná úvaha, která se může někdy vztáhnout na kohokoliv z nás.

Witnessi, buď jako chlap. Alea je něžného pohlaví, však se udobří. Buď klidnej, nebo bude peklo.
Jestli myslíš inkviziční peklo, tak to tu už nastává Very Happy
V tom se musím zastát Aley.
Souhlas, něžné pohlaví si zaslouží ohledy, ale ani něžné pohlaví nemá právo zneužívat své pravomoce.
Každý má svůj názor a je třeba ho náležitě respektovat
To jistě, a proto mé názory byly rovnou smazány, a to zcela bezdůvodně Very Happy
a ne napadat jak to dělají SJ a v minulosti katolíci a protestanté.
Dnes tedy katolíci a protestanté již nikoho nenapadají?

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  sazeč 23/9/2012, 18:58

Ovšem jsem nikdy ani Zbyšek nepsal, že za vším vidí dary DS. Doufám jsi změnil názory a že dary DS jsou dále k dispozici právě pro budování Kristova těla tedy církve, jelikož jsme nadále dětmi. Dospělými se staneme, až spatříme tváří v tvář Pánovu...

1.Kor.13:8 Láska nikdy nepomíjí. (proto ap.Pavel zdůraznil tento význam do věčné budoucnosti) Poznání? To zanikne. (ve věčné budoucnosti netřeba mít poznání, jelikož budeme tváří v tvář Pánovu v jeho slávě, a tím toto poznání nebude poznávací znak spásy čili křestan rozpozná Pána ve svém duchu především - myslím v pozemském životě)
12 Neboť nyní vidíme jako v zrcadle, hádankovitě, ale potom to bude tváří v tvář. Nyní poznávám částečně; ale potom poznám tak, jak jsem poznán.

Ap.Pavel ačkoli byl před 14 lety uchvácen ve třetím nebi a uslyšel nevyslovitelná slova, která není člověku dovoleno říkat..., o sobě řekl když se vrátil, zde v listu Kor., že nyní poznává částečně.

Tak proč bychom nepotřebovali dary DS jako jazyky, proroctví, uzdravování atd., když ve 13.kap. jakoby varoval, abychom neupnuli na dary DS, ale na lásku, která všechny převyšuje? Ap.Pavel tedy zjevně nemyslel ukončení těchto darů.

Proto, witnessi, pokud nevěříš a můžeš nevěřit, respektuj alespoň náš názor, křestanů, kteří nevidíme za vším dary DS. Měl bys navštívit církve, ale stejně bys nepochopil ale prudce reagoval. I já jsem v prvních dnech byl překvapen, ale díky Bohu a zjevení jsem zachoval jak jsem se zachoval křestansky. Prostě Bůh je všude, je to dar, který člověk nemůže získat, ale na Bohu, který smilovává.

Katolíci a protestanté obyčejně sice napadají, ale ne aby jako v minulosti napadali a upálili a zabili jenom proto, že měli jiný názor, kdežto SJ stále praktikují ovšem ve skrytu tak, že zakazují přijetí krve a tím zabijí nevinné děti a dokonce se chlubí pro jejich víru, a vyloučí všechny jenom proto, že otevřeně nesouhlasí s kdejakým výkladem od VRO. Mají ho za Boha.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 23/9/2012, 19:35

Osobně jsem proti takovému mazání jako ostatně ke každé jiné formě cenzury. Jinde to mají vyřešeno jinak. Jak už jsem napsal, na KD jsou určité příspěvky, tedy urážliví trestány až i vyloučením. Mazáno okamžitě tam není nic, je to však přesunuto do Koutku, což tam vlastně admun zavedl na mé upozornění, že na biblefóru je jakési vlákno hanby. On to zavedl obdobně ale jinak. V Koutku jsou ty příspěvky sice také mazány ale až po měsíci. Původně se tam také uvažovalo o okamžitém mazání urážlivých příspěvků adminem či moderátorem. Sám se tam také občas chytl s mladým bigotním katolíkem z Plzně, takže už jsem asi dvě napomenutí také dostal. Tu však vůbec nevím, poněvadž to bylo smazáno, o co vlastně šlo.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  witness 23/9/2012, 23:56

sazeč napsal:
Doufám jsi změnil názory a že dary DS jsou dále k dispozici právě pro budování Kristova těla tedy církve, jelikož jsme nadále dětmi.
Sazeči, nezměnil... Very Happy
Proto, witnessi, pokud nevěříš a můžeš nevěřit, respektuj alespoň náš názor
Respektuji, proto na to neodpovídám, zbytečně bychom se zase dohadovali a to nechci.
Také jsme to už spolu řešili mockrát takže kdo chce, tak si to dohledá.
Katolíci a protestanté obyčejně sice napadají, ale ne aby jako v minulosti napadali a upálili a zabili jenom proto, že měli jiný názor,

Souhlas.

Tonda Vlas napsal:
Tu však vůbec nevím, poněvadž to bylo smazáno, o co vlastně šlo.
A to je právě škoda, že se to smazalo, však Alea dobře ví, proč to udělala.
Sama sebe tam několikrát nevědomky shazovala svými vytáčkami a výmluvami, proč nemůže jednat tak, jak jako admin jednat měla a hlavně jak měla jednat jako admin, který se dopustil diskriminace, kterou i uznala.
Když jsem jí otevřeně, VĚCNĚ A LOGICKY A BEZ NENÁVISTI, popsal pravý stav věcí a jak ji vnímám jako admina, tak zřejmě záhy pochopila, že by mohla utrpět její autorita, kdyby to četli všichni a uvědomila si, že si sama naběhla do své vlastní pasti.
Tak zvolila to nejsnažší a nejvíce slabošské řešení (ale velmi účinné), zneužila svou pravomoc a vše smazala a ještě jako viníka označila mě.
Její popis celé situace je velmi úsměvný a kdybyste četli originál a porovnali s tím, jak to Alea tendenčně převyprávěla v můj neprospěch, tak by představa moudré mladé zbožné katolické ženy vzala u mnohých za své.
Nejvíce mě pobavila, když se hájila tím, že dostala od admina právo zamykat nevhodné příspěvky, a přitom si popletla zamykání a mazání.
Proč tak učinila, ví moc dobře ona sama........

A král Bene nám stále mlčí a mlčí...

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  lorak 24/9/2012, 10:01

Jak vidim tak sme zase u toho na co uz sem v tomhle foru vickrat upozornoval.

"Milovaní, ačkoli jsem vynakládal velké úsilí, abych vám psal o záchraně, které se společně držíme, shledal jsem, že je nutné, abych vám napsal a vybídl vás, abyste vedli tvrdý boj za víru, která byla jednou provždy předána svatým. Můj důvod je, že dovnitř vklouzli jistí lidé, kteří byli Písmy již dávno ustanoveni k tomuto soudu, bezbožní lidé, kteří nezaslouženou laskavost našeho Boha obracejí v omluvu pro nevázané chování a prokazují se [jako] falešní vůči našemu jedinému Majiteli a Pánu, Ježíši Kristu." (Juda 3,4)

Witnessi tady jses na odpadlickem foru. Alea mi uz drive pri mazani mich prispevku napsala, ze na tomto foru neni zadny prostor pro nazory Bohu Jehovovi verne oddanych Svedku, ale predevsim pro nazory byvalych a vyloucenych Svedku Jehovovych a mimo ne i pro dalsi lidi, co namahavou a nelehkou praci aktivnich SJ pro naseho nebeskeho Otce Boha Jehovu skrze naseho Pana Jezise Krista posuzuji kriticky.

Jinymi slova je tu predevsim prostor pro pomluvy a odsuzovani aktivnich Svedku Jehovovych a ne pro zverejnovani cele PRAVDY, ktera by mohla skutecne pomoct kazdemu cloveku v hledani spravne cesty, ktera vede k nasemu nebeskemu Otci Bohu Jehovovi skrze naseho milovaneho Pana Jezise Krista. Zde se nehlada a nemluvi o tom, co slouzi k oslave velkeho jmena naseho milujiciho nebeskeho Otce - Boha Jehovu a jeho syna a naseho Pana Jezise Krista.

Witnessi Pinechas (4 Moj 25:7-13; Ezekiel 5:13) a podobni Bozi sluzebnici zde na tomhle foru nejsou teda nijak vrele vitani, lebo zde neni prostor na obhajobu cisteho uctivani jedineho praveho Boha Jehovu, ale je zde prostor predevsim pro sireni nauk ovlyvnenych demonskym duchem (1 Tim 4:1,2), co odporuje Bozimu duchu PRAVDY.

"Mezi lidem se však také vyskytli falešní proroci, jako i mezi vámi budou falešní učitelé. Právě ti budou nenápadně zavádět ničivé sekty a zapřou dokonce majitele (1 Kor 6:20; 1 Kor 3:23; Rim 15:5-11), který je koupil, [a] přivodí si rychlé zničení. Dále, mnozí budou následovat jejich skutky nevázaného chování a kvůli nim se bude mluvit utrhačně o cestě pravdy. Také vás budou chtivě vykořisťovat podvodnými slovy. Ale pokud jde o ně, soud z dávna nepostupuje pomalu a jejich zničení nedříme." (2 Petra 2:1-3)

"Ten, kdo je odpadlík, ničí [svými] ústy svého bližního, ale spravedliví jsou vyproštěni poznáním." (Prislovi 11:9)

Karel Kryl - Žalm 120
[You must be registered and logged in to see this link.]

Karel Kryl - Děkuji
[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil lorak dne 24/9/2012, 10:39, celkově upraveno 1 krát

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 15 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru