Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč nejde to či ono, dotazy?

+38
dajti
Alea
daniely
Lizabet
pepakrocan
Matěj Telam
Matěj
Minehava
dov
skeptik
pat
zbysek
Eliška
vera
Jirka z P. (queens)
jája
Zdeněk Bláha
oskar
Dora
Vladislav Kulda
hihihi
stefan
Biblicky krestan
Doktorka White
Věra Kolafová - quaero
Veronika
Mysteri
Alžběta
drobeček
Aleš
26
Petr Štefek
Old.Stloukal
Hvězdlický
Michal
admin pavel
truhlář David
Admin
42 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Michal 21/10/2007, 10:57

Ano, obecné nastavení všech diskuzí na goodforum.net je vázáno na unikátní mailovou adresu k jednomu Nicku. Z jednoho počítače se lze hlásit pomocí více Nicků (mailových adres), ale aktivní (automatické) přihlašování je vždy pouze pro ten poslední použitý.
Zdravím a těším se na Tvého manžela v diskuzi
M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  oskar 21/10/2007, 20:16

Nejrychleji se identita přihlášené osoby podle mých zkušeností vymění v prohlížeči Opera. Lze uložit přihlašovací údaje různých osob (při prvním přihlašování se to samo nabídne) a potom po odhlášení a pokusu o nové přihlášení se v přihlašovacím formuláři stiskne kombinace ctrl+enter a vybere se z nabídnutých přihlašovacích údajů. Ve Firefoxu nebo IE je to těžkopádnější.

oskar

Male Poeet p?íspivku : 275
Age : 51
vztah k organizaci : nepřímý
Reputace : 0
Body : -1
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  jája 22/10/2007, 16:27

Ahoj Admine,nemůžu se prokousat registrací.Po zadání pětimístného hesla mi to stále hlásí,že nesmí přesáhnout 32 znaků.Tak nevím,kdo je dýl ze školy,jestli já,nebo počítač. Smile Možná je odpověď už někde dřív,ale je to tu zaplavený tolika řečičkama od věci,že se mi je fakt nechce pročítat,promiň.

jája
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Zdeněk Bláha 22/10/2007, 20:07

Počítač je jenom stroj a každý program má alespoň jednu chybu. Zkoušej to znova. Nedávej do hesla háčky čárky.

Zdeněk Bláha

Male Poeet p?íspivku : 408
Reputace : 7
Body : 129
Registration date : 29. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Michal 23/10/2007, 11:08

Ahoj Jájo,
vítám Tě na diskuzi. Podle seznamu uživatelů se zdá, že se Ti již registrace povedla.

M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  jája 23/10/2007, 12:43

Tak už???????????

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  jája 23/10/2007, 12:47

Aha,takže mi nedošlo,že jako už přihlášenej nejsem normální dopisovatel,ale musím se nejdříve přihlásit.Tak ještě jednou díky Zděnku,pozvání na oběd,díky Michale za přivítání a taky pozvání na oběd.Zatím jsem nečinný a v Praze pracovně třikrát týdně,takže můžu.Hezký den.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Dora 25/10/2007, 11:53

Ahoj,
tak už fungujeme já i manžel z jednoho počítače, přihlašování a odhlašování v pohodě, ALE... Ale přestaly mi samy od sebe chodit hlášky o aktualizaci témat, které sleduju. Čím to? Jde to napravit?
Díky. Wink
Dora
Dora

Female Poeet p?íspivku : 470
Reputace : 0
Body : -12
Registration date : 29. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Dora 4/11/2007, 09:40

Vážení, vy na můj dotaz nereagujete, ale nám to tady fakt funguje podivně. Hlášky nám chodí jen někdy, jen některé, nastavení taky neodpovídá skutečnosti... Nemůže to být tím, že máme oba stejné heslo, kterým se přihlašujem z jednoho počítače? scratch scratch
Dora
Dora

Female Poeet p?íspivku : 470
Reputace : 0
Body : -12
Registration date : 29. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 9/11/2007, 18:55

OLDA napsal:OLDA

Oldo,
zapomenuté heslo si můžeš nechat poslat na mail, na který jsi zaregistrován na stránce přihlášení dole.
Odkaz i zde: https://straznavez.forumczech.com/profile.forum?mode=sendpassword

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 9/11/2007, 19:00

Dora napsal:Vážení, vy na můj dotaz nereagujete, ale nám to tady fakt funguje podivně. Hlášky nám chodí jen někdy, jen některé, nastavení taky neodpovídá skutečnosti... Nemůže to být tím, že máme oba stejné heslo, kterým se přihlašujem z jednoho počítače? scratch scratch

Ahoj,
myslím že to je problém poskytovatele tohoto fóra. Neustále aplikaci vylepšují, což s sebou nese i různá klopýtnutí. Mně také někdy hlášky chodí a někdy ne. Ale stejné heslo bych z toho neobviňoval.
Zdravím

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Rozdělení na rozhovory a tématickou diskuzi

Příspěvek  Zdeněk Bláha 2/1/2008, 13:41

Všiml jsem si, že nový účastník tohoto fóra z přezdívkou jsemkteryjsem, rozvinul aktivitu v pokládání témat v tématickém okruhu - v části určené pro rozhovory - potlach. Tuto aktivitu vítám. Otevírá se tak cesta k tomu, co jsem chtěl už od počátku a to oddělení tlachání a povídání od tématické diskuze. I při rozhovorech se vyjadřují názory. To, jak vypadá současná tématická diskuze, odpovídá spíše tomu, co by se dalo nazvat rozhovory.

Při tomto rozdělení se může na jedné straně živě diskutovat v rozhovorech a zároveň se pročistí tématická diskuze.

Podle mě se tak otevírá prostor pro práci moderátorů, aby na toto dbali a při tom měl každý účastník právo se vyjádřit.

Zdeněk Bláha

Male Poeet p?íspivku : 408
Reputace : 7
Body : 129
Registration date : 29. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 2/1/2008, 13:52

kód:
Při tomto rozdělení se může na jedné straně živě diskutovat v rozhovorech a zároveň se pročistí tématická diskuze.

Něco jako censura? Podle ladění moderátorů "nehodící se, škrtněte"??

To by bylo velice praktické opatření. Bláha, Cibulka, Quaero, Šefan a další, by neměli žádnou opozici a tedy perfektní pravdu ve všem..

Díky pokročilé ekumenizaci (protože jedna církev je za pět a druhá za patnáct bez deseti) by ani spory o příslušnposti tam, či onde, nebyly.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/1/2008, 14:06

Slávo, ty jsi Zdeňka zřejmě špatně pochopil. sunny Žádná censura, ale zpřehlednění nebo jak já jsem ho pochopil, aby bylo při čtení zřejmé, co je jen rozhovor-pokec, a co je diskuze na daný námět v tématické části. flower
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  vera 20/1/2008, 18:41

prosím proč se stále musím přihlašovat i když jsem zaškrtla trvalé přihášení?! je to otravné... děkuji zdraví vera

vera

Poeet p?íspivku : 137
Reputace : 0
Body : -4
Registration date : 17. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 21/1/2008, 10:28

vera napsal:prosím proč se stále musím přihlašovat i když jsem zaškrtla trvalé přihášení?! je to otravné... děkuji zdraví vera

Pravděpodobně je to v nastavení vašeho prohlížeče - záleží na tom jaký používáte, ale může tam být něco jako "smazat všechna soukromá data po zavření prohlížeče".

S pozdravem

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Eliška 29/1/2008, 19:16

Může mi prosím,někdo poradit, jak si mohu udělat citaci z něčího příspěvku, aby byla jinak podbarvená než ostatní text mého příspěvku? Většina z Vás to má odlišené a je na první pohled vidět,že je to citace,Já jsem na to zatím nepřišla. Teď jsem si všimla, že předchozí příspěvek to zrovna má.Děkuji za radu. Eliška

Eliška

Poeet p?íspivku : 434
Reputace : 3
Body : 237
Registration date : 12. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Zdeněk Bláha 29/1/2008, 19:42

Eliška napsal:Může mi prosím,někdo poradit, jak si mohu udělat citaci z něčího příspěvku, aby byla jinak podbarvená než ostatní text mého příspěvku? Většina z Vás to má odlišené a je na první pohled vidět,že je to citace,Já jsem na to zatím nepřišla. Teď jsem si všimla, že předchozí příspěvek to zrovna má.Děkuji za radu. Eliška

1. Dá se kliknout na tlačítko cituj a potom se otevře okno pro odpověď, ve kterém je ihned celý text přípěvku, na který reaguješ. Text je uzavřený do tagu:

quote
t e x t
/quote

Pak se s tím samozřejmě dá dále pracovat.

Zdeněk Bláha

Male Poeet p?íspivku : 408
Reputace : 7
Body : 129
Registration date : 29. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Eliška 29/1/2008, 20:18

Zdeňku, zdravím Tě a děkuji za odpověď. Eliška

Eliška

Poeet p?íspivku : 434
Reputace : 3
Body : 237
Registration date : 12. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  zbysek 4/4/2008, 12:29

Proč je výpis zpráv sražený do tak malé šířky? Že by nějaký překlep ve stylech?

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 4/4/2008, 19:46

Ta "úzká nudle" se mi udělala i na hlavním okně s komentářema.
Již to tady jednou bylo, ale potom se to jaksi samo vrátilo do správného stavu.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty pro administratora

Příspěvek  pat 6/4/2008, 19:50

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Když napíšu soukromou zprávu, tak se mi to občas uloží do "složky" nedoručené (ikdyž kliknu na SEND). Čím to je, čím to je ? Very Happy Poraďte prosím.

pat

Male Poeet p?íspivku : 73
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 21. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  skeptik 6/4/2008, 20:18

tipujem, že je tam dovtedy, kým dotyčný nie je prihlásený na fóre. ďakujem za správičku, potešila. Smile
skeptik
skeptik

Female Poeet p?íspivku : 75
Age : 47
vztah k organizaci : bývalý člen
Reputace : 0
Body : 2
Registration date : 02. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Dora 6/4/2008, 21:00

No to je právě dobré, ne? Že víš, jestli si to adresát už přečetl, nebo je to ještě nedoručené a ještě to nečetl! To je mazané, ne?
lol!
Dora
Dora

Female Poeet p?íspivku : 470
Reputace : 0
Body : -12
Registration date : 29. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty to Admin

Příspěvek  rexik 19/5/2008, 20:53

Ahoj Admine,
několikrát jsem se pokoušel registrovat, ale stále mi do mailu nechodí nic, pomocí čeho by mě pak stránky rozpoznaly...
Je v tom aktuálně nějaký háček?
Děkuji,
Rexik

rexik
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 4 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru