Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oddělené světy - dánský film

+33
pepakrocan
Alea
daniely
Styvi
Hurvinek
gari
JAREKzRybenu
Mezek
Melissa
lorak
Vierka
sisinka.87
šemdich
Alžběta
Xton
KEROS
Tonda Vlas
Abbaddon
sukilep
petoke
26
zbysek
kovboj
matus.langer
gem123
witness
rals
Milan
Jesen
Černá ovce sboru
Radim
jája
Admin
37 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Styvi 14/7/2012, 14:55

lorak napsal:Styvi znas tyhle Kristove slova ?

"Ne každý, kdo mi říká: ‚Pane, Pane‘, vstoupí do nebeského království, ale ten, kdo činí vůli mého Otce, který je v nebesích. Mnozí mi v onen den řeknou: ‚Pane, Pane, což jsme neprorokovali v tvém jménu a v tvém jménu nevyháněli démony a v tvém jménu neprováděli mnoho mocných skutků?‘ A přece jim pak vyznám: Nikdy jsem vás neznal! Jděte ode mne, vy, kdo se dopouštíte nezákonnosti." (Matous 7:21-23 )

"Proč mě tedy nazýváte ‚Pane! Pane!‘, ale nečiníte to, co říkám?" (Lukas 6:46 )

"Nikdo ke mně nemůže přijít, pokud ho nepřitáhne Otec, který mě poslal; a já ho vzkřísím v posledním dnu. V Prorocích je napsáno:‚A všichni budou vyučováni Jehovou.‘ (Izajáš 54:13) (Micheáš 4:2) Každý, kdo slyšel od Otce a naučil se, přichází ke mně." (Jan 6:44,45 )


"Jsme však zavázáni vždy děkovat Bohu za vás, bratři milovaní Jehovou, protože vás Bůh vybral od počátku k záchraně tím, že vás posvětil duchem a vaší vírou v pravdu." (2. Tesaloničanům 2:13 )

"praví ctitelé budou uctívat OTCE duchem a pravdou, neboť Otec skutečně hledá takové [lidi], aby ho uctívali. " (Jan 4:23 )

Delas to Styvi ?
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 14/7/2012, 14:59

Styvi napsal:
lorak napsal:Styvi znas tyhle Kristove slova ?

"Ne každý, kdo mi říká: ‚Pane, Pane‘, vstoupí do nebeského království, ale ten, kdo činí vůli mého Otce, který je v nebesích. Mnozí mi v onen den řeknou: ‚Pane, Pane, což jsme neprorokovali v tvém jménu a v tvém jménu nevyháněli démony a v tvém jménu neprováděli mnoho mocných skutků?‘ A přece jim pak vyznám: Nikdy jsem vás neznal! Jděte ode mne, vy, kdo se dopouštíte nezákonnosti." (Matous 7:21-23 )

"Proč mě tedy nazýváte ‚Pane! Pane!‘, ale nečiníte to, co říkám?" (Lukas 6:46 )

"Nikdo ke mně nemůže přijít, pokud ho nepřitáhne Otec, který mě poslal; a já ho vzkřísím v posledním dnu. V Prorocích je napsáno:‚A všichni budou vyučováni Jehovou.‘ (Izajáš 54:13) (Micheáš 4:2) Každý, kdo slyšel od Otce a naučil se, přichází ke mně." (Jan 6:44,45 )


"Jsme však zavázáni vždy děkovat Bohu za vás, bratři milovaní Jehovou, protože vás Bůh vybral od počátku k záchraně tím, že vás posvětil duchem a vaší vírou v pravdu." (2. Tesaloničanům 2:13 )

"praví ctitelé budou uctívat OTCE duchem a pravdou, neboť Otec skutečně hledá takové [lidi], aby ho uctívali. " (Jan 4:23 )

Delas to Styvi ?
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Chapu Styvi (2.Tim 4:3,4 ).

Dekuji za tve prani a rovnez ti preji jen to nejlepsi. I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  daniely 14/7/2012, 15:16

Styvi napsal:
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Styvi, vůbec se ti nedivím.

Nevím, jak si někdo může dovolit pokládat tě za jednoho z těch, kteří ,,..budou shromažďovat učitele, aby jim říkali, co je jim příjemné (lechtající jim sluch), odvrátí sluch od pravdy a a obrátí se k bájím."




Naposledy upravil daniely dne 14/7/2012, 15:46, celkově upraveno 1 krát

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Styvi 14/7/2012, 15:42

daniely napsal:
Styvi napsal:
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Styvi, vůbec se ti nedivím.

Nevím, jak si někdo může dovolit pokládat tě za jednoho z těch, kteří ,,..budou shromažďovat učitele, aby jim říkali, co je jim příjemné (lehtající jim sluch), odvrátí sluch od pravdy a a obrátí se k bájím."


Zdravím tě Daniely.
Napsala jsi to trefně. A proto já prostě nemám zájem se podobnými názory zabývat.
Vyvracet to a různě vysvětlovat. To nikde nevede.

Přeji krásný den.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 03:34

Styvi napsal:
daniely napsal:
Styvi napsal:
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Styvi, vůbec se ti nedivím.

Nevím, jak si někdo může dovolit pokládat tě za jednoho z těch, kteří ,,..budou shromažďovat učitele, aby jim říkali, co je jim příjemné (lehtající jim sluch), odvrátí sluch od pravdy a a obrátí se k bájím."


Zdravím tě Daniely.
Napsala jsi to trefně. A proto já prostě nemám zájem se podobnými názory zabývat.
Vyvracet to a různě vysvětlovat. To nikde nevede.

Přeji krásný den.

Styvi odporovat PRAVDE uceni Boziho slova ani neni rozumne odporovat. Rozumnejsi je ji prijat a smirit se s BOHEM. Jezis je nepochybne spravna cesta k BOHU, ale kdyz za Jezisem uz dal nevidis slavu jeho OTCE ktoreho by si mel milovat z celeho srdce, tak je to smutne a Jezis v takovemhle pripadu za takovehle lidi zemrel zbytecne.

"Bůh (JHVH) totiž tak velice miloval svět, že dal svého jediného zplozeného Syna, aby žádný, kdo v něj projevuje víru, nebyl zahuben, ale měl věčný život. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil svět, ale aby byl svět skrze něho zachráněn. Kdo v něj projevuje víru, nemá být souzen. Kdo neprojevuje víru, je již souzen, protože neprojevuje víru ve jméno jediného zplozeného Božího Syna. A to je základ pro soud, že světlo přišlo do světa, ale lidé si zamilovali tmu spíše než světlo, neboť jejich skutky byly ničemné. Kdo totiž provádí podlé věci, nenávidí světlo a nepřichází ke světlu, aby jeho skutky nebyly kárány. Ale kdo koná, co je pravé, přichází ke světlu, aby jeho skutky byly učiněny zjevnými, protože byly vykonány v souladu s Bohem.“" (Jan 3:16-21)

Vule naseho nebeskeho OTCE je hlavnim cilem i naseho Pana Jezise Krista a vyvaret si osobni vztah k Otci je to k cemu nas povzbuzuje i sak Jezis Kristus a ukazal nam i sam priklad jak to mame delat. I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Styvi 15/7/2012, 11:04

lorak napsal:
Styvi napsal:
daniely napsal:
Styvi napsal:
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Styvi, vůbec se ti nedivím.

Nevím, jak si někdo může dovolit pokládat tě za jednoho z těch, kteří ,,..budou shromažďovat učitele, aby jim říkali, co je jim příjemné (lehtající jim sluch), odvrátí sluch od pravdy a a obrátí se k bájím."


Zdravím tě Daniely.
Napsala jsi to trefně. A proto já prostě nemám zájem se podobnými názory zabývat.
Vyvracet to a různě vysvětlovat. To nikde nevede.

Přeji krásný den.

Styvi odporovat PRAVDE uceni Boziho slova ani neni rozumne odporovat. Rozumnejsi je ji prijat a smirit se s BOHEM. Jezis je nepochybne spravna cesta k BOHU, ale kdyz za Jezisem uz dal nevidis slavu jeho OTCE ktoreho by si mel milovat z celeho srdce, tak je to smutne a Jezis v takovemhle pripadu za takovehle lidi zemrel zbytecne.

"Bůh (JHVH) totiž tak velice miloval svět, že dal svého jediného zplozeného Syna, aby žádný, kdo v něj projevuje víru, nebyl zahuben, ale měl věčný život. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil svět, ale aby byl svět skrze něho zachráněn. Kdo v něj projevuje víru, nemá být souzen. Kdo neprojevuje víru, je již souzen, protože neprojevuje víru ve jméno jediného zplozeného Božího Syna. A to je základ pro soud, že světlo přišlo do světa, ale lidé si zamilovali tmu spíše než světlo, neboť jejich skutky byly ničemné. Kdo totiž provádí podlé věci, nenávidí světlo a nepřichází ke světlu, aby jeho skutky nebyly kárány. Ale kdo koná, co je pravé, přichází ke světlu, aby jeho skutky byly učiněny zjevnými, protože byly vykonány v souladu s Bohem.“" (Jan 3:16-21)

Vule naseho nebeskeho OTCE je hlavnim cilem i naseho Pana Jezise Krista a vyvaret si osobni vztah k Otci je to k cemu nas povzbuzuje i sak Jezis Kristus a ukazal nam i sam priklad jak to mame delat. I love you
Prosím tě - co si vlastně o sobě myslíš ?
Co ty víš co já si myslím - nebo nemyslím.
Ty se tu stavíš do role nějakého všeználka ,který musí za každou cenu poučovat druhé ,že ?
Co ty víš o tom - jaký já mám a nemám vztah s nebeským otcem ??? Tobě ho vykládat rozhodně nebudu !

Uvědom si ,že potom ti nic není - jaký já mám a nemám vztah s Bohem a Kristem.
Kdo tě pověřil tímhle rozumováním ? Tyhle rozumy dávej ve sboru SJ zájemcům a ne mně.
Já ti o to nestojím. Já už jsem ti jednou napsal ,že nechci s tebou vést diskuzi - jsi schopen to pochopit ?

Předem ti děkuji za to ,že vezmeš mé slova v úvahu a začneš je respektovat.
Děkuji.

Hezký den.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 11:57

Styvi napsal:
lorak napsal:
Styvi napsal:
daniely napsal:
Styvi napsal:
Nezlob se na mně - ale já s tebou nechci vést tyhle diskuze.
Diskuze s tebou není ani povzbudivá a ani užitečná a proto k ní nevidím důvod.

Přeji ti hezký den.

Styvi, vůbec se ti nedivím.

Nevím, jak si někdo může dovolit pokládat tě za jednoho z těch, kteří ,,..budou shromažďovat učitele, aby jim říkali, co je jim příjemné (lehtající jim sluch), odvrátí sluch od pravdy a a obrátí se k bájím."


Zdravím tě Daniely.
Napsala jsi to trefně. A proto já prostě nemám zájem se podobnými názory zabývat.
Vyvracet to a různě vysvětlovat. To nikde nevede.

Přeji krásný den.

Styvi odporovat PRAVDE uceni Boziho slova ani neni rozumne odporovat. Rozumnejsi je ji prijat a smirit se s BOHEM. Jezis je nepochybne spravna cesta k BOHU, ale kdyz za Jezisem uz dal nevidis slavu jeho OTCE ktoreho by si mel milovat z celeho srdce, tak je to smutne a Jezis v takovemhle pripadu za takovehle lidi zemrel zbytecne.

"Bůh (JHVH) totiž tak velice miloval svět, že dal svého jediného zplozeného Syna, aby žádný, kdo v něj projevuje víru, nebyl zahuben, ale měl věčný život. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil svět, ale aby byl svět skrze něho zachráněn. Kdo v něj projevuje víru, nemá být souzen. Kdo neprojevuje víru, je již souzen, protože neprojevuje víru ve jméno jediného zplozeného Božího Syna. A to je základ pro soud, že světlo přišlo do světa, ale lidé si zamilovali tmu spíše než světlo, neboť jejich skutky byly ničemné. Kdo totiž provádí podlé věci, nenávidí světlo a nepřichází ke světlu, aby jeho skutky nebyly kárány. Ale kdo koná, co je pravé, přichází ke světlu, aby jeho skutky byly učiněny zjevnými, protože byly vykonány v souladu s Bohem.“" (Jan 3:16-21)

Vule naseho nebeskeho OTCE je hlavnim cilem i naseho Pana Jezise Krista a vyvaret si osobni vztah k Otci je to k cemu nas povzbuzuje i sak Jezis Kristus a ukazal nam i sam priklad jak to mame delat. I love you
Prosím tě - co si vlastně o sobě myslíš ?
Co ty víš co já si myslím - nebo nemyslím.
Ty se tu stavíš do role nějakého všeználka ,který musí za každou cenu poučovat druhé ,že ?
Co ty víš o tom - jaký já mám a nemám vztah s nebeským otcem ??? Tobě ho vykládat rozhodně nebudu !

Uvědom si ,že potom ti nic není - jaký já mám a nemám vztah s Bohem a Kristem.
Kdo tě pověřil tímhle rozumováním ? Tyhle rozumy dávej ve sboru SJ zájemcům a ne mně.
Já ti o to nestojím. Já už jsem ti jednou napsal ,že nechci s tebou vést diskuzi - jsi schopen to pochopit ?

Předem ti děkuji za to ,že vezmeš mé slova v úvahu a začneš je respektovat.
Děkuji.

Hezký den.

Styvi nepsal sem ti to proto aby ses urazil.

"Lepší je ten, kdo je trpělivý, než ten, kdo je domýšlivý v duchu. Neukvapuj se ve svém duchu, takže by ses urazil, protože urážlivost spočívá v náruči hlupáků." (Kazatel 7:8,9 )

Az nechces dale se mnou debatovat tak ja te k tomu nenutim. Nemam vuci tobe zaden spatny umysel a preji ti hodne pozehnani.

"Kéž máte nezaslouženou laskavost a pokoj od Boha, našeho Otce, a Pána Ježíše Krista." (1 Kor 1:3 ) I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Styvi 15/7/2012, 12:25

Zdravím tě Lorku.
Já jsem se neurazil. Vidím ,že jsi vůbec nic nepochopil.
Konec konců - ani mně to nepřekvapuje.

Buď zdráv.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 12:56

Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown

Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  daniely 15/7/2012, 13:22

Mezek napsal:
Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown


Mezku, takhle přesně funguje jejich kazatelská služba, vůbec je nezajímá, že lidé už jejich evangelium slyšeli milionkrát, a znovu a znovu je otravují. Lorak je nejspíš nemocný člověk, který nechodí na shromáždění ani do služby, tak svoji službu vykonává tady. Musím uznat, že to vymyslel dobře, ve službě dům od domu by mu lidi zavřeli dveře. Tady může donekonečna opakovat své bludy, nereagovat na otázky, označovat nás za lháře a smilníky a chrlit zkopírované odstavce z literatury SJ. Dokud na něj budeme reagovat, nezbavíme se ho.


Naposledy upravil daniely dne 15/7/2012, 13:22, celkově upraveno 1 krát

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 13:22

Mezek napsal:
Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown


Mezku nehladam vlastni slavu ani slavu jinych lidi, kterymi pohrdate. Oslavuji sveho nebeskeho OTCE BOHA JEHOVU jako jedineho praveho BOHA hodneho uctivani.

Stejne jako Jezis.

"Přišel jsem ve jménu svého Otce, ale mě nepřijímáte; kdyby přišel někdo jiný ve svém vlastním jménu, toho byste přijali. Jak můžete věřit, když přijímáte slávu jeden od druhého a nehledáte slávu, která je od jediného Boha? " (Jan 5:43,44 )

"Proto nic nesuďte před patřičným časem, dokud nepřijde Pán, který vynese na světlo tajné věci tmy a učiní zjevnými rady srdce, a potom každý bude mít svou chválu, která k němu přijde od Boha." (1 Korintanum 4:5 )

Neni to daleko a opakovane se s vami rozloucim temito slovami.

"Říkám vám totiž: Od nynějška mě již rozhodně neuvidíte, dokud neřeknete: ‚Požehnaný je ten, kdo přichází v Jehovově jménu!‘“" (Matous 23:39 )

Jezisove slova ktore su citatom ZALMU 118:26

"Požehnaný buď Ten, kdo přichází v Jehovově jménu (JHVH); požehnali jsme vám z Jehovova domu."


Naposledy upravil lorak dne 15/7/2012, 14:31, celkově upraveno 1 krát

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 13:50

daniely napsal:
Mezek napsal:
Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown


Mezku, takhle přesně funguje jejich kazatelská služba, vůbec je nezajímá, že lidé už jejich evangelium slyšeli milionkrát, a znovu a znovu je otravují. Lorak je nejspíš nemocný člověk, který nechodí na shromáždění ani do služby, tak svoji službu vykonává tady. Musím uznat, že to vymyslel dobře, ve službě dům od domu by mu lidi zavřeli dveře. Tady může donekonečna opakovat své bludy, nereagovat na otázky, označovat nás za lháře a smilníky a chrlit zkopírované odstavce z literatury SJ. Dokud na něj budeme reagovat, nezbavíme se ho.

On ten chlap snad vůbec nespí Sleep
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 14:03

lorak napsal:
Mezek napsal:
Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown


Mezku nehladem vlastni slavu ani slavu jinych lidi, kterymi pohrdate. Oslavuji sveho nebeskeho OTCE BOHA JEHOVU jako jedineho praveho BOHA hodneho uctivani.

Stejne jako Jezis.

"Přišel jsem ve jménu svého Otce, ale mě nepřijímáte; kdyby přišel někdo jiný ve svém vlastním jménu, toho byste přijali. Jak můžete věřit, když přijímáte slávu jeden od druhého a nehledáte slávu, která je od jediného Boha? " (Jan 5:43,44 )

"Proto nic nesuďte před patřičným časem, dokud nepřijde Pán, který vynese na světlo tajné věci tmy a učiní zjevnými rady srdce, a potom každý bude mít svou chválu, která k němu přijde od Boha." (1 Korintanum 4:5 )

Neni to daleko a opakovane se s vami rozloucim temito slovami.

"Říkám vám totiž: Od nynějška mě již rozhodně neuvidíte, dokud neřeknete: ‚Požehnaný je ten, kdo přichází v Jehovově jménu!‘“" (Matous 23:39 )

Jezisove slova ktore su citatom ZALMU 118:26

"Požehnaný buď Ten, kdo přichází v Jehovově jménu (JHVH); požehnali jsme vám z Jehovova domu."
Dobře LORAKU,beru Tvou horlivost ale prosím Tě,nech nám /Mě/svobodu rozhodnutí.Většina z nás byla SJ.Tak že nejsme žádní novicové.Že?Každý se sám rozhodl a odešel zdůrazňuji,od SJ většinou proto,že se neztotožňujeme-neztotožňuji,s některými pro nás-mě,postoji,či jednáním.Ať je to v Tvých očích jakékoliv,nech to na každém z nás. study Dík.Každý strůjcem svého štěstí.Zkus jít chvilku kázat do jiného rajonu,třeba na doktorka.cz I love you flower study
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 14:05

Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 14:34

Mezek napsal:
daniely napsal:
Mezek napsal:
Steve mas inak pravdu. Prave preto ma Jehova poslal na toto miesto, aby som vam oznamil tieto jeho slova.
clown


Mezku, takhle přesně funguje jejich kazatelská služba, vůbec je nezajímá, že lidé už jejich evangelium slyšeli milionkrát, a znovu a znovu je otravují. Lorak je nejspíš nemocný člověk, který nechodí na shromáždění ani do služby, tak svoji službu vykonává tady. Musím uznat, že to vymyslel dobře, ve službě dům od domu by mu lidi zavřeli dveře. Tady může donekonečna opakovat své bludy, nereagovat na otázky, označovat nás za lháře a smilníky a chrlit zkopírované odstavce z literatury SJ. Dokud na něj budeme reagovat, nezbavíme se ho.

On ten chlap snad vůbec nespí Sleep

Jan 4:34 ; Filipanum 4:13 I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 14:41


Nenapsal jsem to, ale tesi mne, ze muj nebesky Otec Jehova pod vedenim sveho syna a meho PANA Jezise Krista svym duchem vede a pouziva vice lidi, ktery oznamuji to, co je dulezitym poznanim k zachrane zivota kazdeho cloveka na Zemi. I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 15:36

lorak napsal:

Nenapsal jsem to, ale tesi mne, ze muj nebesky Otec Jehova pod vedenim sveho syna a meho PANA Jezise Krista svym duchem vede a pouziva vice lidi, ktery oznamuji to, co je dulezitym poznanim k zachrane zivota kazdeho cloveka na Zemi. I love you
Kdo říká že jsi to napsal,jen jsem Tě upozornil na další stránky,kde bys mohl vkládat své příspěvky.Mare Tě tam vyučí. I love you
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 16:21

Mezek napsal:
lorak napsal:

Nenapsal jsem to, ale tesi mne, ze muj nebesky Otec Jehova pod vedenim sveho syna a meho PANA Jezise Krista svym duchem vede a pouziva vice lidi, ktery oznamuji to, co je dulezitym poznanim k zachrane zivota kazdeho cloveka na Zemi. I love you
Kdo říká že jsi to napsal,jen jsem Tě upozornil na další stránky,kde bys mohl vkládat své příspěvky.Mare Tě tam vyučí. I love you

"Co tedy k tomu řekneme? Je-li Bůh při nás, kdo bude proti nám? Ten, kdo neušetřil ani svého vlastního Syna, ale vydal ho za nás všechny, proč by nám s ním také laskavě nedal všechno ostatní? Kdo vznese obžalobu proti Božím vyvoleným? Bůh je Ten, kdo [je] prohlašuje za spravedlivé. Kdo je ten, jenž odsoudí? Kristus Ježíš je ten, kdo zemřel, ano, spíše ten, kdo byl vzbuzen z mrtvých, kdo je po Boží pravici, kdo za nás také naléhavě prosí. Kdo nás oddělí od KRISTOVY lásky?" (Římanům 8:31-35 )

"Jehova je na mé straně; nebudu se bát. Co mi může udělat pozemský člověk?" (Žalm 118:6 )

"Pocházíte z Boha, děťátka, a zvítězili jste nad těmi [lidmi], protože ten, kdo je ve spojení s vámi, je větší než ten, kdo je ve spojení se světem." (1. Jana 4:4 )

"...v přesném poznání Boha, a budete posilováni vší silou podle míry jeho slavné moci, abyste plně vytrvali a s radostí byli trpěliví a děkovali Otci, který vás učinil vhodnými k účasti na dědictví svatých ve světle.
Osvobodil nás z autority tmy a přenesl nás do království Syna své lásky, jehož prostřednictvím máme propuštění výkupným, odpuštění svých hříchů." (Kolosanum 1:10-14 )

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Oddělené světy

Příspěvek  Jesen 19/7/2012, 22:56

Závěrem diskuse se tedy shodneme, že film oddělené světy je dobře vypovídajícím svědectvím o dogmatismu učení SV a jeho obětech. Jsem rád, že jsme se na tom shodli.

Jesen

Male Poeet p?íspivku : 572
vztah k organizaci : odešel od lidské organizace SJ, v duchu ne od jejích obětí
Reputace : 0
Body : 563
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 20/7/2012, 01:43

Jesen napsal: Závěrem diskuse se tedy shodneme, že film oddělené světy je dobře vypovídajícím svědectvím o dogmatismu učení SV a jeho obětech. Jsem rád, že jsme se na tom shodli.

Jesene s kym si se na tom shodl ?

Ja si o uceni Bible vubec nemyslim, ze je dogmaticke, ale verim, ze vsechno, co je v ni napsano je pro kazdeho cloveka velmi prospesne. Kazdy, kdo se tedy skouma v duchu uceni Boziho slova a kona to, co je v souladu s Bozi vuli nepochybne dela velmi dobre. Prave o takove chovani se uprimne usilujou temer vsichni JS a nas nebesky Otec Jehova je prostrednictvym sveho syna a naseho PANA Jezise Krista v takovem chovani podporuje i kdyz selhavaji a jako slabi lide se i nadale dopousteji hrichu.

Selhani devcete z tohoto filmu, ale uz nebylo jenom o lidske slabosti. Chovani, ktereho se dopustila bylo predevsim projevem vzpurnosti a zatvrdilosti vuci Jehovovi a jeho vuli a nakonec i vedlo k state viry, ktera je cennym darem od Jehovu. Ten, kdo vedome odporuje Bozimu duchu a pravde velmi skodi predevsim sam sobe. Konecny a spravodlivy soud, ale nad kazdym z nas skutecne nakonec vynese Jehova skrze sveho syna Jezise Krista. Ja preji i tomuto devceti, aby ji bylo od Jehovu projeveno milosrdenstvi. Co ale nakonec Jehova v jeji pripade udela a jak ji posoudi nevim.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  gari 20/7/2012, 08:11

Jesen napsal: Závěrem diskuse se tedy shodneme, že film oddělené světy je dobře vypovídajícím svědectvím o dogmatismu učení SV a jeho obětech. Jsem rád, že jsme se na tom shodli.

Ahoj Jesene, mám na tento film stejný názor.
Ve filmu je dobře vidět, jak dogmatismus SJ ničí vztahy v rodinách a následně v mnoha případech i s Bohem. Kdy si to konečně VS uvědomí ! No

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  pepakrocan 20/7/2012, 09:41

[quote="lorak"]
Jesen napsal: Závěrem diskuse se tedy shodneme, že film oddělené světy je dobře vypovídajícím svědectvím o dogmatismu učení SV a jeho obětech. Jsem rád, že jsme se na tom shodli.
To tu nikomu nepodsouvej Smile Já si třeba o tom filmu myslím, že v mnohém se výrazně vzdaluje od praxe u SJ, je tedy silně zavádějící jak v základních reáliích tak detailech. Co se týče průběhu řešení celé události (komunikace dcera - rodiče - starší) i v tomto ohledu v mnohém neodpovídá tomu jak by to velmi pravděpodobně bylo v nějakém konkrétním případě. Ovšem to už zabíhá do myšlení a jednání jednotlivců, které nelze předjímat ani nikomu předurčovat, protože se přeci jedná o SJ. Rozhodně by se mezi SJ mohli vyskytnout rodiče, kteří by postupovali tak jak bylo popsáno ve filmu, ale rozhodně budou také mnozí, kteří by jednali diametrálně jinak.

Proto odmítám názor, že film je dobře vypovídajícím svědectvím čehokoli co se SJ týká v obecné rovině. Popisuje prostě nějaký jeden případ jedné rodiny a toho jak její členové postupovali za daných okolností. Navíc je prokazatelné, že v mnoha ohledech předložené skutečnosti by se ve sborech nemohli odehrát tak jako ve filmu. Závěr tedy je, že jsme se závěrem neshodli Smile

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 20/7/2012, 10:11

[quote="pepakrocan"]
lorak napsal:
Jesen napsal: Závěrem diskuse se tedy shodneme, že film oddělené světy je dobře vypovídajícím svědectvím o dogmatismu učení SV a jeho obětech. Jsem rád, že jsme se na tom shodli.
To tu nikomu nepodsouvej Smile Já si třeba o tom filmu myslím, že v mnohém se výrazně vzdaluje od praxe u SJ, je tedy silně zavádějící jak v základních reáliích tak detailech. Co se týče průběhu řešení celé události (komunikace dcera - rodiče - starší) i v tomto ohledu v mnohém neodpovídá tomu jak by to velmi pravděpodobně bylo v nějakém konkrétním případě. Ovšem to už zabíhá do myšlení a jednání jednotlivců, které nelze předjímat ani nikomu předurčovat, protože se přeci jedná o SJ. Rozhodně by se mezi SJ mohli vyskytnout rodiče, kteří by postupovali tak jak bylo popsáno ve filmu, ale rozhodně budou také mnozí, kteří by jednali diametrálně jinak.

Proto odmítám názor, že film je dobře vypovídajícím svědectvím čehokoli co se SJ týká v obecné rovině. Popisuje prostě nějaký jeden případ jedné rodiny a toho jak její členové postupovali za daných okolností. Navíc je prokazatelné, že v mnoha ohledech předložené skutečnosti by se ve sborech nemohli odehrát tak jako ve filmu. Závěr tedy je, že jsme se závěrem neshodli Smile

Pepo pro skutecne vyjasneni by mozna prospelo, kdyby si zopakoval a pripomenul to v cem vidis i ty sam, ze slo v nekterych ohledech o zavadejici a nepresne informace, co jsou v rozporu se znamym ucenim a chovanim u SJ, co je v souladu s ucenim PISMA.

Napsal jsi "Navíc je prokazatelné, že v mnoha ohledech předložené skutečnosti by se ve sborech nemohli odehrát tak jako ve filmu."

Skus se tedy jasneji vyjadrit a snad to pak bude jasnejsi proc se na tom, co bylo znazorneno ve filmu nemuzeme spolecne shodnout.Mne napada dost veci, ale zajimal by mne i tvuj nazor, ci se na tom skutecne shodneme aspon my dva.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  ingrid 20/7/2012, 12:40

Ahojte, neviete, prosim Vas, preco uz nikto neaktualizuje www.straznavez.cz? Uz takmer rok ziadne novinky a pritom sa toho deje dost - zlucenie ceskej odbocky so slovenskou (neviem, ci uz prebehlo, ale malo prebehnut), casopisy zredukovane na polovicu, najnovsie pripad Candace Conti... Ingrid

ingrid

Female Poeet p?íspivku : 10
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 22. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  lorak 20/7/2012, 12:54

ingrid napsal:Ahojte, neviete, prosim Vas, preco uz nikto neaktualizuje www.straznavez.cz? Uz takmer rok ziadne novinky a pritom sa toho deje dost - zlucenie ceskej odbocky so slovenskou (neviem, ci uz prebehlo, ale malo prebehnut), casopisy zredukovane na polovicu, najnovsie pripad Candace Conti... Ingrid

Ingrid poradim ti lepsiu stranku, kde je stale nieco nove a aktualne a hlavne to nie je ziadnym zlomyselnym clovekom prekrutene a sfalsovane.

www.jw.org

Najdes tam aj aktualnu literaturu SJ I love you

Nie je inak zla ani tato stranka http://www.watchtower.org/b/index.html

Aj tam sa stale objavuju nove a aktualne clanky. Wink

Nepochybne sa tam dozvies vela uzitocnych a hlavne pravdivych informacii.

"Preto toto povedal Zvrchovaný Pán Jehova: „Hľa, moji sluhovia budú jesť, ale vy budete hladovať. Hľa, moji sluhovia budú piť, ale vy budete žízniť. Hľa, moji sluhovia budú plesať, ale vy utrpíte hanbu. Hľa, moji sluhovia budú radostne kričať pre dobrý stav srdca, ale vy budete vykrikovať pre bolesť srdca a budete kvíliť pre úplné zrútenie ducha. A istotne zanecháte svoje meno mojim vyvoleným na prísahu a Zvrchovaný Pán Jehova [vás] každého usmrtí, ale svojich sluhov nazve iným menom; ktokoľvek sa preto požehná na zemi, požehná sa Bohom viery, a ktokoľvek bude robiť na zemi prísažné vyhlásenie, bude prisahať na Boha viery" (Izaias 67:13-16 )

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 8 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru