Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svědkovská hantýrka

+18
JAREKzRybenu
scotty
tojsemja
Yakura
Old.Stloukal
Elles
Foreign girl
Mysteri
Jirka z P. (queens)
Christian´s gayangel
kjartan
Hvězdlický
Petr Štefek
OOO
Aleš
Michal
Věra Kolafová - quaero
Arago
22 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  tojsemja 20/4/2007, 22:50

Tak toto je super tema Laughing What a Face
To je nadhera, jak jsme vse vnimali vsichni stejne....to je opravdu temer dokonala jednota...albino albino albino albino albino

No....tohle je vaznejsi ale je to k tematu....Vsimnete si treba v clanku o zmene v nauce o 144 tisic -kdyz si stahnete tu cast SV na konci clanku....
to cele je silena manipulace s clovekem.....
Skoro kazda veta je tak formulovana, abychom meli pocit,ze ta nauka predtim byla nas vlastni vymysl....a kdyby nahodou se zase neco zmenilo, klidne tyto slova muzou bezbolestne zase prekroutit.....je to napsane v jistem smyslu jasne, ale neosobne.....zas tak, aby to ctenar prijal za sve, a jako svuj pohled, svuj vymysl....
Cituji nektere jinak taky hodne oblibené formulace z clanku v SV:
"Proto se zda, ze nemuzeme.....
"Jak bychom se tedy meli divat....
A sileny je zpusob, kterym si zajistuji, ze Ti, kteri citi ze jsou pomazani, maji nadale drzet "hubu a krok" a moc se neozyvat.....
je jasne ze potrebuji omladit vedeni, a vychovat si nove vedeni k obrazu svemu......
a kdyz se budou citit ohrozeni naporem novych pomazanych......zase to nejak utnou.....

Diky za vase vzpominky, je to super se spolu s Vami zasmat, ale i vazne uvidet tu tmu ve ktere jsme bloudili, ...
kez bych to mohla ukazat mamince a sestram,.......jsou stale u svedku, a tohle je tak vymluvne tema, ze by se museli smat, ale vlastne by se smali sami sobe....scratch bom
tojsemja
tojsemja
tojsemja

Female Poeet p?íspivku : 27
vztah k organizaci : SJ 15 let , pak vyloučená, nesouhlasila jsem s naukami SJ a jejich zbůsoby
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 24. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  scotty 11/5/2007, 20:07

Jak to tak sleduji, tak vidím, že už dávno nejste vůbec duchovní...
A to je vidět bratři a sestry, jak už jim Bůh veškeré poznání odňal...
Laughing Very Happy
scotty
scotty

Poeet p?íspivku : 35
vztah k organizaci : 15 let u NSSJ,stále ještě člen
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 17. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  Old.Stloukal 11/5/2007, 21:45

VN--NSSJ = PROTI NÁM SI NEDOVOLÍ HOVOŘITI ANI ANDĚLÉ V NEBI.
CITÁT VN = KARLA K. Z BRNA V NÁDRAŽNÍM CHRÁMU VN-NSSJ.

TAK TAK TO JE VY DUŠE NEUCTIVÉ,KTERÉ SI DĚLÁTE Z NAUKY VN - NSSJ SRANDU.

NO MI JSME TO PŘECE NEUČILI, TO VY JSTE BRATŘI A SESTRY ŠPATNĚ POCHOPILI, NEBOŤ VAŠE DUŠE JSOU NEPOKORNÉ A NEDOČKAVÉ. PROTO SE KAJTE SAMI ZA SVOJI NEPOKORU A EKRITIZUJTE VEDENÍ NSSJ.

NA VaRO SI DOVOLITE POUKAZOVAT ŽE SE MÝLIL?

VY SE ROUHÁTE A PROTO NEMÁTE V TÉTO SVATÉ A BOHEM POŽEHNANÉ NÁBOŽENSKÉ ORGANIZACI CO POHLEDÁVAT.

VRAŤTE SE ODKUD JSTE VYŠLI. CITÁTY VNNSSJ.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 16/9/2011, 15:52

Možná už to tu bylo, ale mě se taky líbí

"Strážka" = Strážná Věž (řekl to jeden starší z přímo z pódia)

a

"salónek pro matky s dědky" = salónek pro matky s dětmi (se ten přebrept v jednom sboru ujal)

Very Happy
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Světáci

Příspěvek  rals 16/9/2011, 18:39

Světák. Světskej...v češtině se tak označují kolotočáři, cirkusáci, v mluvě SJ všichni...tak jsme všichni kolotočáři no.. :-)

rals

Male Poeet p?íspivku : 132
vztah k organizaci : bývalý 11let
Reputace : 3
Body : 133
Registration date : 29. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 16/9/2011, 21:35

Další výraz: "Jsi silně ovlivněn jinými lidmi, a to odpadlíky" = udělal sis vlastní názor (platí např. na mě) study
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 17/9/2011, 15:23

rals napsal:Světák. Světskej...v češtině se tak označují kolotočáři, cirkusáci, v mluvě SJ všichni...tak jsme všichni kolotočáři no.. :-)


Kolotočáři... Tak marně přemýšlím co jsem vlastně já scratch
...jakožto "člen sboru" (zatím) ještě ke kolotočům zcela nepatřím... do "příkladného zvěstovatele" mám daleko... hmm scratch
"vzpurná ovce"?
či "kozel"? (ten už nemusí být označen jako "vzpurný", neboť je takový už ze své podstaty)
"nepoddajný člověk"?
či "pyšný"?
"netrpělivý"?
"nepokorný"?
"působící rozdělení"
"mající >>odpadlické<< názory?"
"nevyloučený odpadlík"? (něco jako "nepokřtěný zvěstovatel")
scratch jocolor
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  zbysek 17/9/2011, 15:37

JAREKzRybenu napsal:Kolotočáři... Tak marně přemýšlím co jsem vlastně já scratch
Smile A co třeba zkusit se vykašlat na lidi a obrátit se přímo a osobně na Boha, co s tebou zamýšlí, kde tě chce mít? A podle toho se pak zařídit.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 18/9/2011, 00:34

zbysek napsal:
JAREKzRybenu napsal:Kolotočáři... Tak marně přemýšlím co jsem vlastně já scratch
Smile A co třeba zkusit se vykašlat na lidi a obrátit se přímo a osobně na Boha, co s tebou zamýšlí, kde tě chce mít? A podle toho se pak zařídit.

Třeba bych měl o budující radu poprosit sborové starší Wink jistě mají od věrného a rozvážného otroka nějaké "láskyplné opatření" Basketball možná mě posadí k bohatě prostřenému duchovnímu stolu study nebo mě rovnou nakrmí Very Happy

Teď vážně: ano, Zbyšku, díky, na tohle bych se určitě měl Boha ptát. Dostalo se mi na mé prosby odpovědí, odpovědí z Písma, protože nic jiného tou dobou nebylo pro mě bernou mincí - jak vidět ostatní křesťany, jak tzv. "odpadlíky", jak současné SJ, jak Krista, jak, milost, lásku, skutky... ale vědět kde je moje osobní místo před Bohem, je věc trochu jiná, neméně důležitá. Ale to už je jiné téma. Smile
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  zbysek 18/9/2011, 08:46

JAREKzRybenu napsal:Třeba bych měl o budující radu poprosit sborové starší Wink jistě mají od věrného a rozvážného otroka nějaké "láskyplné opatření" Basketball
No to bys měl. A rovnou jim také říct, že ses omylem dostal mezi nemocné odpadlíky, které bohužel nemůžeš zabít, protože ti to zákony této země nedovolují. A že ti nebezpeční a zlotřilí odpadlíci ti radí, aby ses poptával přímo Boha, tedy abys obešel jediný Boží právoplatný sdělovací prostředek - VRO. A že chápeš, že Bůh se s tebou přímo bavit nebude, protože k čemu by pak byl VRO, že ano?

ale vědět kde je moje osobní místo před Bohem, je věc trochu jiná, neméně důležitá
Já si myslím, že to je ta úplně nejdůležitější věc ze všeho.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  sazeč 18/9/2011, 10:35

Ahoj Jarku,

tebe začínám poplést s Bulharem Question , ty který jsi odhalil učení VRO jako lidské, chybující a přesto váháš silent , zdali učiníš krok jít jediným směrem, Pánovým Question

Starší jsou jen lidé, to je v pořádku, ovšem když mají dát rady, vyhledávají biblické verše, ovšem naučené, nabízené VROem Idea . Poznáš až pak po té době, kdy si nejsi jist a požaduješ po nich pro VRO nemožné, odkloněné zato biblicky žádoucí odpovědi. Starší dobře vědí, ovšem mlčí a tak se někdy tváří clown , někdy Mad , někdy Embarassed , někdy No , někdy Sad .
Když se mi dostalo DS, snad všichni starší byli bezmocní, místo aby doložili, vyhledali pomoc u pomůcků od VRO Basketball .
Tak poznáš scratch , komu VRO slouží a od koho starší a SJ vyhledávají pomoc? bom

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 18/9/2011, 18:20

sazeč napsal:Ahoj Jarku,

tebe začínám poplést s Bulharem Question , ty který jsi odhalil učení VRO jako lidské, chybující a přesto váháš silent , zdali učiníš krok jít jediným směrem, Pánovým Question

Starší jsou jen lidé, to je v pořádku, ovšem když mají dát rady, vyhledávají biblické verše, ovšem naučené, nabízené VROem Idea . Poznáš až pak po té době, kdy si nejsi jist a požaduješ po nich pro VRO nemožné, odkloněné zato biblicky žádoucí odpovědi. Starší dobře vědí, ovšem mlčí a tak se někdy tváří clown , někdy Mad , někdy Embarassed , někdy No , někdy Sad .
Když se mi dostalo DS, snad všichni starší byli bezmocní, místo aby doložili, vyhledali pomoc u pomůcků od VRO Basketball .
Tak poznáš scratch , komu VRO slouží a od koho starší a SJ vyhledávají pomoc? bom

zbysek napsal:
JAREKzRybenu napsal:Třeba bych měl o budující radu poprosit sborové starší Wink jistě mají od věrného a rozvážného otroka nějaké "láskyplné opatření" Basketball
No to bys měl. A rovnou jim také říct, že ses omylem dostal mezi nemocné odpadlíky, které bohužel nemůžeš zabít, protože ti to zákony této země nedovolují. A že ti nebezpeční a zlotřilí odpadlíci ti radí, aby ses poptával přímo Boha, tedy abys obešel jediný Boží právoplatný sdělovací prostředek - VRO. A že chápeš, že Bůh se s tebou přímo bavit nebude, protože k čemu by pak byl VRO, že ano?

ale vědět kde je moje osobní místo před Bohem, je věc trochu jiná, neméně důležitá
Já si myslím, že to je ta úplně nejdůležitější věc ze všeho.

Ahoj Romane a Zbyšku

omlouvám se, že neumím správně dávkovat ironii, silent protože pak to vypadá, že myslím vážně to, co nemyslím vážně ani omylem No Tedy to, že se půjdu radit se staršími, myslím asi tak vážně, jako že se půjdu osušit skokem do rybníka No

O organizaci si nedělám vůbec žádné iluze No mám dostatek argumentů z Písma i z vlasní literatury společnosti, které ukazují na opovážlivost tvrzení, že se jedná o "jedinou Bohem schválenou pozemskou organizaci vedenou Božím Duchem" (podle níž např. svatý Duch přes 55let vedl její autority k vylučování za civilní službu a pak si to najednou na jaře 1996 "rozmyslel"...).
Hodlám se staršími mluvit, ale z úplně jiného důvodu - nechci totiž vyvolat dojem, že před nimi tajím to, o čem mluvím s jinými (o modlitbě ke Kristu, o nebiblickém odsuzování křesťanů mimo organizaci SJ, o civilní službě, krvi, o Janu 10:16 atd.).

Přiznám bez mučení, že kromě pochopení těch věcí přímo na základě Bible (ne že by to bylo málo!), jsem další přímou, nezaměnitelnou reakci na své modlitby momentálně neobdržel (a že s přímým, velmi zřetelným působením Božího Ducha mám z minulosti vlastní zkušenosti), což mě poněkud ... nemohu přijít na to správné slovo ... činí hladovým po Duchu (ale třeba ne dost...?). Člověk si říká "co dělám špatně?" - i když o tom milost není, to by nebyla milostí - tedy se dá říct, že pochybuji o svých pohnutkách (což mi bylo vždy vlastní) Smile
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  zbysek 18/9/2011, 22:45

JAREKzRybenu napsal:omlouvám se, že neumím správně dávkovat ironii, silent protože pak to vypadá, že myslím vážně to, co nemyslím vážně ani omylem
Já jsem ironii pochopil zcela jasně a ve stejném duchu jsem i reagoval. Přičemž jsem předpokládal, že to je natolik jasné, že to netřeba obkládat všemožnými smajlíky. Smile

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  JAREKzRybenu 18/9/2011, 23:43

zbysek napsal: Já jsem ironii pochopil zcela jasně a ve stejném duchu jsem i reagoval. Přičemž jsem předpokládal, že to je natolik jasné, že to netřeba obkládat všemožnými smajlíky. Smile
Smile No, já se taky přikláněl k tomu, že jsi ji pochopil, bylo to vysvětlení spíše pro Romana, ale jak na to koukám, taky to zcela zřejmě nemyslel vážně (a pak kdo tu nechápe... Very Happy ). No, prostě se ještě mám co učit Very Happy Very Happy (směje se sám sobě)

zbysek napsal: nemocné odpadlíky, které bohužel nemůžeš zabít, protože ti to zákony této země nedovolují.
Ještě že tak, jinak bych musel jako důkaz pokání přinést v koši hlavu alespoň jednoho z nich Very Happy 2. Královská 10:6: „Jestliže mi patříte a posloucháte můj hlas, vezměte hlavy mužů, kteří jsou syny vašeho pána, a přijďte ke mně zítra v tomto čase do Jezreelu."

zbysek napsal:
JAREKzRybenu napsal:ale vědět kde je moje osobní místo před Bohem, je věc trochu jiná, neméně důležitá
Já si myslím, že to je ta úplně nejdůležitější věc ze všeho.
Taky si myslím

sazeč napsal: Starší dobře vědí, ovšem mlčí a tak se někdy tváří clown , někdy Mad , někdy Embarassed , někdy No , někdy Sad .

Very Happy Pěkní starší. Very Happy
Naši starší se obvykle tváří jeden takhle Sleep a druhý tak affraid
Pak ještě další Very Happy a čtvrtý Neutral ale tito dva už byli těmi prvními dvěma odvoláni z úřadu.
JAREKzRybenu
JAREKzRybenu

Male Poeet p?íspivku : 644
vztah k organizaci : "kacíř" - dostižený a odsuzený církevní "spravedlností" organizace dne 7.3.2012 za podřizování svého svědomí Bohu, Kristu a Svatému Písmu spíše, než lidské omylné autoritě Písmu odporující.
Reputace : 0
Body : 646
Registration date : 01. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  Jednamámaa 30/10/2011, 21:21

Včera jsem nemohla usnout, tak jsem si přečetla celé vlákno na téma "Svědkovská hantýrka" a docela jsem se pobavila. Snad ke každému výrazu se vztahuje nějaká vzpomínka....nebo minimálně hluboko uložený pocit a skoro ke všemu by bylo co říct.
Je pravda, že díky svědkovské hantýrce mi můj těleský bratr mi velmi často nerozuměl. Vzpomínám na jeho udivený výraz, když jsem prohlásila, že musíme jet, protože máme pastýřskou návštěvu.....dělal si legraci, že se budeme učit pást ovce. Very Happy
/mimochodem tělesný a duchovní bratr či sestra je také často používaný výraz pro odlišení příbuzných od duchovních bratrů a sester/

Jednamámaa

Female Poeet p?íspivku : 17
Reputace : 0
Body : 21
Registration date : 22. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Svědkovská hantýrka - Stránka 6 Empty Re: Svědkovská hantýrka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru